Sıfıraraçal.com

Citroen Yıl Sonu Kampanyaları

Citroen Yıl Sonu Kampanyaları

Citroen Yıl Sonu Kampanyaları

Citroen 2020 yıl sonu kampanyalarında takas desteği ve düşük faiz oranları yer alıyor.

Citroen, 2020 yılının son kaçırılmayacak cazip fırsatlar sunuyor. Seçili Citroen modellerinde 120 bin TL kredi ya da 20 bin TL peşin alım indirimi veya % 0 faiz oranı gibi birçok çeşitli finansman seçenekleri yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: 2020 Citroen C-Elysee Fiyatı Ve Versiyonları

Citroen C5 Aircross Yıl Sonu Kampanyası

C sınıfında bulunan Citroen C5 Aircross, seçili araçlarda geçerli 120 bin TL kredi için 30 ay yüzde 0,99 faiz oranı ya da peşin alımlarda geçerli 20 bin TL indirim ile satışa sunulmakta.

Kasım 2020’ye özel fırsat araçlarından Citroen C5 Aircross Live 1.2 Puretech 130 EAT8 versiyonu 303 bin TL, Citroen C5 Aircross Shine 1.6 Puretech 180 EAT8 versiyonu ise 383 bin 500 TL, Citroen C5 Aircross Shine BlueHDİ 1.5 EAT8 versiyonu 399 bin 500 Lira’dan başlayan fiyat rakamlarıyla satışa sunulmakta. Ayrıca seçili versiyonlarda geçerli 5 bin TL takas desteği sunuluyor.

1,2 lt’lik ve 1,6 lt’lik hacimli motor üniteleri, turbo ve benzinli yakıt seçeneğine sahip. Sırası ile 130 bg güç, 230 Nm tork ve 180 bg güç, 250 Nm tork değerleri üreten ünitelere 1,5 lt’lik turbo dizel motor eşlik etmekte. Bu ünite de 130 bg güç, 300 Nm tork üretmekte.

Citroen Berlingo Yıl Sonu Kampanyası

Sınıfının popüler modeli Citroen Berlingo’ya 100 bin TL için 25 ay % 0,99 faiz oranıyla ya da 60 bin TL için 18 ay % 0 faiz oranıyla sahip olabilirsiniz. Kredi kullanmayan müşteriler için 4 bin TL peşin alım indirimi sunuluyor.

Ekonomik ve verimli BlueHDi motor üniteleri ile donatılmış hafif ticari Citroen Berlingo Van 150 bin 500 TL, Citroen Jumper ise 194 bin TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle sunulmakta.

Citroen Fiyat Listesi

Yıl sonuna özel Citroen kampanyalarından yararlanmak için sitemiz üzerinden güncel Citroen fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için  fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

2020 Citroen Berlingo Fiyatı Ve Versiyonları

Citroen Yıl Sonu Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Citroen Yıl Sonu Kampanyaları Yorumları

Misafir 27.01.2021
Fiyat

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle