Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yeni Hyundai İ30’un Görselleri Sızdırıldı

Yeni Hyundai İ30’un Görselleri Sızdırıldı

Kore otomobil üreticisi Hyundai’nin C segmentinde bulunan 2020 modeli i30 modelinin tasarımıyla ilgili ipuçlarını dünya lansmanı öncesi paylaşıldı. Yeni Hyundai i30 daha keskin ve daha sportif hatlara sahip.

 

İlginizi Çekebilir: Yeni Hyundai i20 Modelinin Teaser'ı Yayınlandı

 

Koreli üretici Hyundai’nin Çek Cumhuriyeti tesislerinde üretilen kompakt Hyundai i30, güncelleniyor. 2020 Hyundai i30 daha atak çizgileri ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. Yeni İ30’un bir de performans odaklı N versiyonu yer alacak. 2020 i30‘un lansmanı mart ayında düzenlenecek 2020 Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleşelecek.Hyundai, C segmentinde yer alan yeni modeli Hyundai i30’un tasarımıyla ilgili ipuçlarını 2020 Cenevre Otomobil Fuarı’ndan önce paylaştı. Cenevre Otomobil Fuarı'nda dünya prömiyeri yapılacak olan Yeni i30 modelinin şık LED farları ve sportif tamponları, daha keskin ve daha güçlü bir görünüm sağlıyor.

Şimdilik sadece N Line versiyonunun çizimleri paylaşılan, Yeni i30 N öncesi dinamik tasarıma vurgu yapmakta. Aracın daha geniş görünmesini sağlayan geniş hava girişli tamponlar ve yatay V şekilli LED farlarla yeni model bir öncekine göre çok daha estetik bir yapıda olacak.Gelecek haftalarda resmi görsellerinin yayınlayacağını belirten Hyundai, aracın arkadan görünüşüne de güveniyor. En az ön taraf kadar iddialı bir sportif tampon, LED arka lambalar ve 18 inç jantlarla aracın büyük bir başarı elde etmesi düşünülüyor. Kabin içinde ise dijital gösterge paneli ve 10,25 inç ekran bulunacak.

Türkiye’de Üretilen i10 ve i20 Modelleride Cenevre’de Olacak

Hyundai’nin A ve B sınıfında bulunan, Türkiye’de üretimi gerçekleşen ve Avrupa ülkelerine ihraç edilen iki modeli i10 ve i20’nin en yeni versiyonları da dünya lansmanında sergilenecek. Böylelikle Hyundai üç ayrı segmentte bulunan en önemli otomobillerini bir anda yenilemiş olmuş olacak.

 

İlginizi Çekebilir: Hyundai, Corona Virüsü Dolayısıyla Fabrikalarını Kapatıyor

 

Hyundai i10 modelinin neye benzeyeceğine dair bütün detaylar daha önce hem marka tarafından hem de internet üzerinden paylaşılmıştı. Yeni Hyundai i20 modelinin detayları ile alakalı da Koreli üretici sadece belirli çizimler paylaştı.


Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement