Sıfıraraçal.com

Karşınızda 2021 Opel Zafira Life Crosscamp

Karşınızda 2021 Opel Zafira Life Crosscamp

Karşınızda 2021 Opel Zafira Life Crosscamp

Sezonun ilk kamçı üyesi Yeni Opel Zafira Life Crosscamp bizleri selamlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Liderlik Koltuğunda Opel Crossland Var

Şehrin o sıkıcı ve stresli yaşantısından kaçıp kurtulmak isteyenler için tasarlanan 2021 Opel Zafira Life Crosscamp, modern ve teknolojik donanımlarıyla kullanıcılarını bekliyor.

Şehir Hayatından Kaçmak İçin Yeni Opel Zafira Life Crosscamp

Son zamanlarda daha çok elektrikli modeller ile gündeme gelen PSA grubunun VAN modelleri, yaz sezonuna yaklaştığımız bu günlerde beklediğimiz dönüşümlere kavuşuyor. Yeni model yılları ile daha modern bir hale gelen bu araçların kamp ve macera odağında evrilen özel paketlerinden birincisi Opel üzerinden karşımıza çıkıyor.

Kısa zaman önce duyurulan Yeni Zafira Life Crosscamp, şehrin kalabalığından kaçmak isteyen kullanıcılara yol arkadaşı olmak için ürün gamına ekleniyor. Var olan ihtiyaçlar doğrultusunda standart donanımları belirlenen versiyon ile beraber kullanıcılara seyyar mutfak başta olmak üzere bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.

2021 Opel Zafire Life Crosscamp Donanım Özellikleri

Opel Zafira Life Crosscamp ‘ın bünyesinde kısa süreli kamp kaçamaklarında kullanıcıların ihtiyaç duyacağı birçok çok özellik düşünülmüş. Araçta standart olarak gelen küçük bir ocak, yemek pişirme sorununu ortadan kaldırıyor. Alınan malzemelerin bozulmaması için soğutucu görevini ise 13 lt’lik hacime sahip mini buzdolabı karşılıyor.

Aracın yatağa dönüştürülebilen arka koltuklarının bir araya gelmesi ile 140×200 cm’lik ölçüler ortaya çıkıyor. Yükselen yapısı sayesinde de misafir kapasitesini arttıran tavan da deneyime katkı sağlayan parçalar arasında. 2021 Zafira Life Crosscamp’ın koltuk düzeni ile 7 kişilik yolcunun aynı anda seyahat edebilmesi oldukça mümkün. Standart sürücü destekleri arasında; yokuş kalkış asistanı, ön bölge çarpışma uyarısı, şeritte tutma asistanı, yorgunluk algılama, otonom acil frenleme, trafik işareti algılama ve yarı adaptif hız sabitleyici gibi işlevsel parçalar karşımıza çıkıyor.

Isıtmalı ön koltukların da standart olarak gelmesi de dikkat çekenler arasında. Aracın motor bölümünde ise 1,5 lt’lik dizel bir ünitenin 120 beygir güç ve 300 Nm tork değerleri üretiyor.  Opel modelleri arasına dahil olan yeni üyenin Almanya pazarı için 44 bin 499 euro’luk başlangıç fiyatıyla satışa sunulacak.

Opel 2021 Fiyat Listesi

2021 Opel Zafira Life Crosscamp modelinin Türkiye pazarına ne zaman giriş henüz gizliliğini koruyor. Onu beklerken güncel Türkiye pazarındaki Opel fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsin.

Bu haberi okudun mu?

Yeni Opel İnsignia Türkiye’de

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Karşınızda 2021 Opel Zafira Life Crosscamp İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Karşınızda 2021 Opel Zafira Life Crosscamp Yorumları

Misafir 29.03.2021
Mükemmel harika

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle