Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

0’dan 100’e 3 Saniyede: Felino CB7R Modelinin Nefes Kesen İlk Detayları

0’dan 100’e 3 Saniyede: Felino CB7R Modelinin Nefes Kesen İlk Detayları

Kanada merkezli bir ekip tarafından geliştirilen 2020 Felino CB7R, performans ve tasarımının kusursuz bileşenlerinden birisi olarak listeye ekleniyor.

İlginizi Çekebilir: İngiltere Benzinli, Dizel ve Hibrit Araçları Yasaklıyor

Söz konusu süper otomobil olduğunda, çoğu zaman sadece rakamsal veriler tek başına yeterli değil. Tasarım karakterinin de hayati önem arz ettiği bu sınıf, son dönemlerdeki butik üreticilerin de istilasına uğramış durumda. Aslında bu durum bizim gibi otomobil meraklıları için çorbaya eklenen yeni bir sebze misali işi daha tatlı hale getiriyor.

Aslında bu tarz araçlarla ilgili tüm detaylara baktığımızda bazen bizi kötü bir son da bekliyor olabilir. Giriş seviyesinde 525 bg güç üreten ve 660 Nm torkla gelen yeni Felino CB7R modelinin üst paketi ise 700 bg güç ve 768 Nm gibi limitleri zorlayan seviyelere çıkıyor.Nitekim araç için açıklanan 2,9 saniyelik 0-100 değeri de bu üst paket için geçerli. Kuru ağırlığı sadece 1.113 kilogram olan otomobil bu noktada da inanılmaz bir seviyede. Önümüzdeki günlerde daha kapsamlı bir tanıtımla karşımıza çıkarılacak olan modelin başlangıç fiyatı 360.000 dolar (2.154.024,00 Türk Lirası) olarak açıklandı. Bu rakam zirvede ise 660.000 (3.889.210,00  Türk Lirası) dolara kadar çıkıyor.

İlginizi Çekebilir: GTX Arması İlk Olarak Volkswagen ID.4'te Kullanılabilir

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement