Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Bugatti, Yeni Hiper Otomobilini Üstü Örtülü Olarak Gösterdi

Bugatti, Yeni Hiper Otomobilini Üstü Örtülü Olarak Gösterdi

2020'ye yılına gireli fazla zaman geçmeden otomobil dünyası her sene olduğu gibi bu senede son hız ilerlemeye devam ediyor. Bugatti firması da yeni senenin ardından fazla beklemeden yeni hiper otomobil modelinin üstü örtülü bir ipucu resmini sosyal medya sayfası üzerinden takipçilerine paylaştı. Ama bu durum akıllara gelen "Bu otomobilde ki en son ki Bugatti modelleri gibi Chiron üzerine mi geliştirilecek?" sorusunu getirdi.

İlginizi Çekebilir: Opel Insignia GSi, Yeni Motor ve Şanzımanla Geldi

Örnek resmini incelediğimizde ise aracın standart bir Chiron'a göre daha keskin hatlara sahip olduğunu biraz görebiliyoruz. Ek olarak burun kısmı da öne doğru indiğinden dolayı bizlere firmanın eski modellerinden EB110'u hatırlatıyor.Hatta bu örnek resimdeki otomobil, Bugatti'nin son tanıtmış olduğu model olan Bugatti Centodieci de olabilir. Çünkü Bugatti Centodieci, EB110 isimli o eski modelden örnek alınarak tasarlandı. "Ama Bugatti zaten tanıttığı bir araç niçin üstü örtülü olarak göstersin?" diye düşünüyorsanız da bu üstü kapalı otomobilin, Centodieci'nin özel olarak hazırlanmış ve sınırlı sayıda üretilmesi planlanan bir versiyonu olma ihtimalinin bulunduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Rolls-Royce 2019 Yılında Rekora Doymadı

Tüm haberlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm güncel sıfır araba fiyatlarını SIFIRARACAL.com sitesinden öğrenebilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement