Sıfıraraçal.com

Sıfır Araç Alacaklar Dikkat Faizler Sıfırlandı

Sıfır Araç Alacaklar Dikkat Faizler Sıfırlandı

Sıfır Araç Alacaklar Dikkat Faizler Sıfırlandı

Sıfır otomobil almayı düşünen vatandaşlar her gün sıfır araba fiyatlarını araştırıyor. 2020 yılının sonuna doğru yaklaşırken otomobil markaları da kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni Renault Captur Türkiye’de

İşte Sıfır Otomobil Kampanyaları haberimizde:

Ford Yıl Sonu Kampanyası

Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Ecosport, Ford Galaxy ve Ford S-Max modellerini tercih eden otomobil kullanıcıları için; 60 bin TL, 24 ay, yüzde 0,99 faiz oranıyla sunuluyor.

Yeni Ford Kuga düşünen otomobil kullanıcıları için; 240 bin TL, 24 ay, yüzde 1,092 faiz oranıyla sunulmakta.

B-SUV sınıfında yer alan Ford Puma modelini  tercih edecekler için; 120 bin TL, 24 ay, yüzde 0,99 faiz imkanı sağlanıyor.

Citroen Yıl Sonu Kampanyası

Citroen Berlingo modellerinde geçerli 25 bin TL 12 Ay % 0 faiz kampanyası sunulmakta. Citroen C5 Aircross modelinde 100 bin TL 15 ay yüzde 0,99 faiz kampanyası yer alıyor.

Peugeot  Yıl Sonu Kampanyası

Peugeot 208 modellerinde % 0 faiz, 15.000 TL kredi, 12 ay vade ile ayda 1500 TL taksitle ödeme fırsatı yer alıyor. Peugeot 308 modellerinde % 0 faiz, 45.000 TL kredi, 12 ay vade ile ayda 3750 TL taksitle ödeme fırsatı yer alıyor. Peugeot 508 modellerinde % 0 faiz, 40.000 TL kredi, 12 ay vade ile ayda 3333 TL taksitle ödeme fırsatı yer alıyor.

Opel  Yıl Sonu Kampanyası

Tüm Opel modellerinde geçerli olmak üzere 75 bin TL’ye % 0 fırsatı sunuluyor.

Fiat  Yıl Sonu Kampanyası

C segmentinin en çok tercih edilen aracı Fiat Egea için 49.900 TL peşinat 48 ay vade ve ayda 2990 TL taksitle ödeme fırsatı yer alıyor.

Sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçların haberlerine ulaşabilir ve ayrıca yine sifiraracal.com sitesi üzerinde tüm marka ve model araçlar için güncel sıfır araba fiyatlarını görebilir ve dilerseniz sizlere özel fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size en uygun sıfır araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

2020 Renault Megane Sedan Fiyatı ve Versiyonları

Sıfır Araç Alacaklar Dikkat Faizler Sıfırlandı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle