Sıfıraraçal.com

Makyajlı Yeni Renault Megane Satışa Sunuldu

Makyajlı Yeni Renault Megane Satışa Sunuldu

Makyajlı Yeni Renault Megane Satışa Sunuldu

2021 Renault Megane yeni motor üniteleri ve yeni yüzü ile Türkiye pazarına çıktı.

İlginizi Çekebilir: Yeni Renault Kiger Tanıtıldı

Renault'nun Bursa’da bulunan fabrikasında üretimi gerçekleşen C segmenti sedan araç Megane, bilindiğiniz üzere geçtiğimiz 2020 yılının ekim ayında makyaj operasyonuna maruz bırakılmıştı. 2020 satışlarını FIAT Egea ve kardeşi Renault Clio'nun ardından üçüncü sırada tamamlayarak Renault Megane ailesinin sedan versiyonu, nihayet Türkiye pazarına giriş yaptı.

Renault Megane Sedan Yenilendi

2016 yılında gerçekleşen lansmanından bugüne dek 200 bin adetten fazla kullanıcıya ulaşan ve Fransız üreticinin en önemli oyuncularından olan Renault Megane Sedan, yepyeni tasarımı; artan konforu ve güzelleştirilen güvenlik destek sistemleriyle ön plana çıkıyor ve tüm bu özellikleri 198 bin 100 TL'den başlayan fiyatlarla sunuyor.

2021 Renault Megane Sedan’da Yenilenen Özellikler

Bursa'da yer alan OYAK Renault Otomobil Fabrikasında üretilip 30’a yakın farklı ülkeye ihraç edilen Yeni Renault Megane Sedan'ın makyajlı halinde öne çıkan en önemli yeniliklerin başında 10,2 inç dijital gösterge paneli, boyutu 9,3 inçe ulaşan EASY LINK multimedya paneli ve yelpazeye yeni eklenen 1,0 lt’lik TCe motor ünitesi var.

Bir Renault klasiği olan C sütunlu gündüz sürüş LED ışıklarıyla donatılan Yeni Megane Sedan'ın Pure Vision LED farlarının yanı sıra ön ızgaradaki krom süslemelerin formu ve aerodinamik yapıyı iyileştiren hava deflektörlerinin yapısı da değiştirilmiş.

Yeni Megane Donanım Özellikleri

İnci Beyazı ve Cosmo Mavi gibi yeni renk tonlarının yer aldığı 7 ayrı gövde rengiyle satılan Megane Sedan'ın jant seçenekleri ise 16 inç ile 18 inç arasında değişmekte.

Elektrokrom çerçevesiz dikiz aynası ve krom kaplamalı klima kumandalarına sahip Yeni Megane’da yeni döşemeler de iç mekanı fazlasıyla tamamlıyor. Elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu da konforu artıran güncellemeler arasında.

Makyajlanan Renault Megane Sedan ailesinde dur/kalk özelliğine sahip adaptif hız sabitleyici, arka çapraz trafik uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi, Auto-Hold, şerit takip sistemi, acil fren destek sistemi gibi güvenlik donanımları da tercih edilebiliyor.

Yeni Renault Megane Sedan Motor Seçenekleri

Joy, Touch ve Icon donanım seçenekleri ile satışa sunulan makyajlı Renault Megane Sedan ailesinde 3 ayrı motor seçeneği bulunuyor. Bunlar sırasıyla 115 beygir gücünde 1,0 lt’lik TCe, 140 beygir gücünde 1,3 lt’lik TCe benzinli çifti ve 115 beygir güç üreten 1,5 lt’lik Blue dCi dizel motor ünitesi yer alıyor. 1,0 lt’lik ünite sadece manuel vitesle tercih edilebilirken 1,3 lt’lik ünite 6 ileri manuel veya 7 ileri EDC ile tercih edilebiliyor. Dizel tarafında ise sadece 7 ileri EDC şanzıman yer alıyor.

Renault 2021 Fiyat Listesi

Makyajlı Renault Megane hakkında bilgi sahibi olduğumuza göre hemen sitemiz üzerinden güncel Renault fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Elektrikli Renault Zoe Türkiye’de Satışa Sunuldu

Makyajlı Yeni Renault Megane Satışa Sunuldu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle