Sıfıraraçal.com

Yeni Renault Kangoo Gün Yüzüne Çıktı

Yeni Renault Kangoo Gün Yüzüne Çıktı

Yeni Renault Kangoo Gün Yüzüne Çıktı

Yeni Renault Kangoo iki tanesi yük taşımak iki tanesi ise yolcular olmak üzere toplam 4 versiyon tasarlandı.

İlginizi Çekebilir: 2021 Renault Megane Sedan Tanıtıldı

Yeni jenerasyon Renault Kangoo modelinden son aldığımız haberler de takvimler 2020 Şubat ayını göstermekteydi. O günden bu yana karanlıkta izini kaybettiren modelin resmi görüntüleri ve ilk detayları resmen gün yüzüne çıktı.

Yeni Renault Kangoo 4 Ayrı Versiyondan Oluşuyor

Yeni Kangoo’nun örtüsünü kaldıran Fransız marka halen bazı detayları paylaşmaktan çekinmekte. Ancak şimdilik Yeni 2021 Kangoo ailesinin iki tanesi yolcu, iki tanesi ise yük taşıma görevi yapacak 4 yeni versiyondan oluşacağını biliyoruz. Ülkemizde de satılan Express versiyonu artık bu iki alanda da faaliyet gösterebilecek.

2021 Renault Kangoo’da Tasarımsal Yenilikler

Tasarım konusunda en çok dikkat çeken değişim Yeni 2021 Renault Kangoo’ların ön yüzünde yaşanmış. Yeni jenerasyonda yüzünün büyük bir bölümünü siyah plastik parçalara kaybeden Kangoo, yeni nesliyle şık bir panjur tasarımına kavuşmuş. Krom detaylar ile süslenen bu panjurun ortasındaki Renault logosu ise ürün gamının kalanına uyum sağlayabilmesi için büyütülmüş. Alt taraftaki hava kanalının tasarımını da değiştiren Renault, Kangoo Panelvan ailesine daha dinamik bir duruş sergilemeyi başarmış.

Son zamanlarda PSA Grubu'nun domine etmeye başladığı LCV sınıfını hareketlendirmek isteyen Fransız üretici,  Kangoo'nun kapı açıklığını tam 1,416 mm’ye taşıyarak kullanışlılığını artırmış. Renault, Easy Side Access ismini verdiği ve kargo erişimi konusunda rahatlık sunan yeni sistemine de bir hayli güven duyuyor.

Yeni Renault Kangoo Teknik Özellikleri

Yenilenen Renault Kangoo’nun motor seçenekleri halen gizliliğini korumaya devam ediyor. Yine de Clio'da yer alan 1.5 dCi ünitenin 85 bg ve 115 bg güç üreten versiyonlarının direkt olarak yeni jenerasyon hafif ticarinin kaputunun altında olacağını düşünüyoruz. Buna ek Kangoo ailesinin elektrikli versiyonu Renault Kangoo Z.E.'de artan menzili ve gücü de kullanıcılarını bekliyor olacak.

Ülkemizde satışa sunulacak Renault Kangoo Express, 4000 lt bagaj hacmi sunuyor. Renault’un bizlerle paylaştığı verilere göre yeni jenerasyon model aks mesafesine göre 3300 lt ve 4900 lt arasında değişen bir bagaj alanına sahip olacak. Ayrıca 4 yeni Kangoo versiyonu da 2021 yılının bahar aylarında çıkış yapmış olacak.

Renault Fiyat Listesi

Yeni Renault Kangoo modelleri hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Renault fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Honda modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Makyajlanan Yeni Renault Trafic Görücüye Çıktı

Yeni Renault Kangoo Gün Yüzüne Çıktı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle