Sıfıraraçal.com

Yeni Toyota Yaris Digital Lansmanla Satışa Sunuldu

Yeni Toyota Yaris Digital Lansmanla Satışa Sunuldu

Yeni Toyota Yaris Digital Lansmanla Satışa Sunuldu

Digital lansman eşliğinde Yeni Toyota Yaris kullanıcılarının beğenisine sunuldu. TNGE platformu üzerinde inşa edilen B segmenti Yeni Yaris‘in fiyat listesi de açıklandı. 2021 Toyota Yaris fiyatı 209.000 Liradan başlayan fiyatlarla. Toyota Yaris Hibrit'in fiyatı ise 299.000 TL’den başlamakta.

İlginizi Çekebilir:  Toyota Yaris Cross’ta Önemli Gelişmeler

Yeni Toyota Yaris’te Tasarımsal Değişimler

Kabin içinde büyük bir değişime uğrayan tasarımıyla karşımıza çıkan Toyota Yaris'te büyük bir kısmı dijital olan gösterge paneli standart olarak sunulmakta.

Yuvarlak hatlı iç kısımda temassız şarj ünitesi standart olarak yer alıyor. Orta konsolun üst tarafına konumlandırılıan dokunmatik ekran fiziksel butonlarla donatılmış. Ayrıca kapı içlerinde öne çıkan bir görünüm sağlıyor.

Yeni Toyota Yaris Donanım Özellikleri

Adaptif hız sabitleme sistemini ve akıllı şerit takibi özelliklerini de donanımda sunan Toyota Yaris 2021 çapraz kaza önleme sistemi ile yaya uyarısının gece çalışabilen özelliğine de sahip. 10 inç’lik büyüklüğe sahip head-up display yani yukarıya yansıtmalı gösterge de otomobile eklenen donanım özellikleri arasında bulunuyor.

Yeni Yaris Teknik Özellikleri

Türkiye'ye iki ayrı motor seçeneği ile gelen 2021 Toyota Yaris'te 1,5 lt’lik benzinli motor ile kullanılıyor. Hibrit versiyonunda, karma kullanımda 116 bg güç üreten araç artık lityum-iyon piller yer alıyor. Ayrıca elektrikli kullanımda 130 km/s hıza kadar ulaşabiliyor.

Elektrik destekli olmayan otomobil 125 bg gücünde. Her iki modelde de sürekli değişken oranlı CVT otomatik şanzıman standart olarak satılmakta. Bu şanzıman, manuel modda 10 ileri orana sahip.

Benzinli versiyonda 4 adet, hibrit versiyonda ise 3 adet donanım paketi olan yeni jenerasyon Toyota Yaris'in fiyat rakamları, benzinli için 209 bin 100 TL'den, hibritler için ise 299 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla.

Toyota Fiyat Listesi

Yeni nesil Toyota Yaris hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Toyota fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Toyota, C-HR İçin Yeni Versiyonu Tanıttı

Yeni Toyota Yaris Digital Lansmanla Satışa Sunuldu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle