Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yeni 2021 Audi Q5 Modelinin Tanıtımı Gerçekleşti

Yeni 2021 Audi Q5 Modelinin Tanıtımı Gerçekleşti

Yeni 2021 Audi Q5 Modelinin Tanıtımı Gerçekleşti

2021 yılına makyajlanan yeni yüzüyle girmeye hazırlanan Audi Q5, dünyada bir ilki de beraberinde getirdi. Yenilenen yüzüyle yeni Audi Q5 detaylarını sizler için derledik.

2021 Audi Q5 12 Farklı Renk Seçeneğine Sahip

12 farklı renk seçeneği ile gelen 2021 Audi Q5 paletine haki ve mavi renklerini de dahil etmiş. Yeni Q5 güncel LED farlar ve tasarımı değiştirilen ızgarası ile sportif bir görünüm kazanmış. Otomobilde  inç arası değişiklikleri gösteren yeni jantlar yer bulmuş.

İlginizi Çekebilir: Zırhlı Versiyon Audi A8 L Security Tanıtıldı

Arka tarafta ise tamponun kenarlarına dahil olan sahte hava çıkışları ve yeni difüzörle makyajlanan Q5’in sportif görünüm kazanmasına vurgu yapılmış.

Makyajlanan Audi Q5’in Yeni OLED Stopları Dikkat Çekiyor

Makyajlanan Audi Q5’in stop lambaları ise modelin dış tasarımındaki en büyük değişimleri arasında dikkat çekiyor. Şekil olarak aynı olan lambalar, seri üretim bir araçta kullanılan ilk dijital OLED stoplar olarak karşımıza çıkmakta.

Opsiyonel olarak sunulan OLED aydınlatmaları tercih edildiği zaman, üç ayrı grafikten biriyle alınabiliyor. Grafikleri sürüş moduna göre de değişebilen stoplarda yakınlık sensörü yer alıyor. Arkadan gelen araç 2 metreden fazla yaklaştığında aydınlatmalar maksimum seviyede yanıyor.

Yeni Audi Q5’in İç Mekanı Tamamen Yenilendi

Kabin içinin tamamen yenilenen Makyajlı Q5 modelinde MIB 3 bilgi-eğlence sisteminin kontrol edildiği 10,1 inç dokunmatik ekran yer alıyor. Sistemde kablosuz Android Auto ve Apple CarPlay desteği standart olarak sunulmakta.

Sürücünün önünde ise 12,3 inç’lik dijital gösterge ekranı bulunuyor. Yeni döşeme ve trim parçalarıyla 19 hoparlörlü Bang & Olufsen ses sistemi opsiyonu da yeni 2021 Audi Q5’in iç mekanında yer alan özellikler arasında.

Yenilenen Audi Q5 Ne Zaman Satışa Çıkıyor

Yılın sonuna doğru Avrupa pazarında satışa sunulması planlanan makyajlı Audi Q5, ilk etapta sadece 2,0 lt’lik dört silindirli turbo dizel motor ünitesiyle satılacak.

İlginizi Çekebilir: 2020 Audi RS5 Güncellendi

12V hafif hibrit sistem ile desteklenen motor, 22 km/s’in altındaki hızlarda devreye girebilen start/stop fonksiyonuyla yakıt ekonomisine katkı da bulunacak. Söz konusu olan ünitede azot oksit (NOx) salımını daha da düşüren çift dozlu SCR teknolojisi var.

Makyaj operasyonu geçiren Audi Q5 modeli ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre güncel Audi 2020 fiyat listesini sitemiz üzerinden inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Audi modelleri sifiraracal.com da seni bekliyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle