Sıfıraraçal.com

BMW Yine Yaptı Yapacağını İşte Yeni BMW 128Tİ

BMW Yine Yaptı Yapacağını İşte Yeni BMW 128Tİ

BMW Yine Yaptı Yapacağını İşte Yeni BMW 128Tİ

Yeni BMW 128Tİ Vw Golf GTI modeline rakip olarak geliyor.

Şu anda en ünlüsü Volkswagen Golf GTI olan ateşli kompakt hatchback kategorisi muazzam bir baskı altında, WLTP tarafından uygulanan katı emisyon standartları.

İlginizi Çekebilir: Makyajlı 2021 BMW X4 M İlk Defa Görüntülendi

Daha küçük sporcular, spor modellerinin birer birer ortadan kaldırılmasını gerektiren sıkı denetimin bir sonraki hedefidir. Bu nedenle marka yavaş yavaş elektrik desteğine yöneliyor. En iyi örnek, yeni nesil 308 GTi'nin Peugeot Sport Engineered hibrid 308 PSE modeli ile değiştirilmesidir.

BMW 128Tİ’dan Önceki Benzer Araçlar

Elbette bildiğimiz gibi sıcak kuluçka döneminin sonuna gelecek daha çok şey var ve artık bu kategoride birçok marka var. Başlangıçta bahsettiğimiz Volkswagen Golf GTI'nin aksine Honda Civic Type R, Ford Focus ST, Renault Megan R.S. ve Hyundai i30N gibi başarılı makineler vardır. Premium otomobillerde her iki fiyat da daha yüksektir ve güç dört tekerleğe aktarılır. Audi S3, BMW M135i, Mercedes-AMG A35 üçlüsünün bayağı bir üstünde ve şu an mega hatch olarak adlandırılan, yeni gelecek Audi RS3 Sportback, şimdi yaşlanan BMW M2 ve Mercedes-AMG A45S gibi arabaların bulunduğu seçenekler yer alıyor.

BMW 128Tİ Hakkında Düşünceler

Eylül ortasında, bir kamuflaj fotoğrafında "128ti" yi, yani zaten kalabalık olan ortama canlılık katan "Golf GTI ayarında BMW 1 Serisi'nin yeni versiyonu" nu duyurduk. Yeni 128ti'nin detayları nefis haber resimleriyle tamamen paylaşılıyor.

BMW 128Tİ Araç Mekaniği

Kaputun altındaki 2.0 turbo benzinli motor, 4.750-6.500 d / d'de 265 beygir güç ve 1.750-4.500 dev / dak'da 400 Nm tork sağlayabilir. Şanzımandan 8 ileri Steptronic şanzıman sorumludur. Bu sayede model, 250 km / s maksimum hız ile 6.1 saniyede 100 km / s hıza ulaştı. Manuel şanzımansız 128ti'nin M135i'den 36,2 kg daha hafif olduğunu hatırlatalım.

Buna uygun olarak, standart 1 serisi ile M135i xDrive arasında bir köprü görevi gören 128ti şasi ve süspansiyon ayarları yapıldı. M Sport süspansiyon sayesinde 128ti, Çin'de satılan 118i ve 116d bileşenlere sahip F40 1 serisine göre 10 mm daha yakın ve bu da amortisörün sertliğini% 10 artırıyor. Arka aksı ve Torsen sınırlı kaymalı diferansiyelini güçlendirmenin amacı, aracın yol tutuş performansını iyileştirmektir. M134i gibi, fren sistemindeki kaliperler, 360 mm ön disk çapı ve 300 mm arka disk çapı ile dört pistonludur.

BMW 128Tİ İç Yapısı

Yeni BMW 128Tİ, kişiliğini göstermek için kırmızı detaylara sahiptir ve ikili egzoz sistemlerinin her ikisi de 90 mm çapındadır. Araç standart olarak 18 "çaplı alaşım jantlarla donatılmıştır ve 19" jantlar seçenekler listesinde yer almaktadır. Michelin Pilot Sport 4, lastikler için ilk tercihtir.

Kabinde, ön kol dayamaları kırmızı dikişlerle işlenmiş, "ti" logosu, M Sport ve M direksiyon simidine özgü spor koltuklar öne çıkıyor.

BMW 2020 Fiyat Listesi

Yeni BMW 128Tİ hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel BMW 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm BMW modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni 4 Serisi Coupe Türkiye’de

BMW Yine Yaptı Yapacağını İşte Yeni BMW 128Tİ İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle