Sıfıraraçal.com

Elektrikli BMW 3 Serisi Objektif Kameralara Yakalandı

Elektrikli BMW 3 Serisi Objektif Kameralara Yakalandı

Elektrikli BMW 3 Serisi Objektif Kameralara Yakalandı

Elektrikli BMW 3 Serisi hakkındaki bilgiler henüz kısıtlı durumda.

Alman üretici BMW'nin elektrikli otomobil geliştirme süreci hız kesmeden devam ediyor. Firma, önümüzdeki birkaç sene içinde 12 ayrı elektrikli otomobili tanıtmayı hedefliyor. Bu durum biraz abartılı gelse de BMW, temmuz ayının başında tanıttığı elektrikli BMW iX3 SUV modeliyle ilerleyişini de ispatlamış durumda.

İlginizi Çekebilir: Yeni BMW 2 Serisi Coupe Yeni Versiyonlarla Gelebilir!

Tamamen Elektrikli BMW 3 Serisi’nden Casus Görüntüler

BMW'nin elektrikli otomobil üretme planları arasında 3 Serisi modelinin yüzde yüz elektrikli versiyonunun da yer aldığı bilinenler arasında. Şimdi de elimize tamamen elektrikli olan 3 Serisi modelinin bir prototipinin yeni casus görüntüleri ulaştı.

Yeni Elektrikli BMW 3 Serisi Kamuflajlı Gövdesiyle Poz Verdi

Ancak bu casus görüntülerde çok fazla detay bilgiye yer yok. Yani otomobilin ön tamponu ve ızgarası gibi bölümleri dahi göremiyoruz. Tabii ki bu kısımlar için tahmin yürütmek de çok zor değil. Aynı BMW iX3 modelinde olduğu gibi kapalı bir ön ızgara ve hava giriş yerleri olmayan bir ön tamponun yer almasını bekleyebiliriz.

Tamamen Elektrikli BMW 3 Serisi Sadece Çin Pazarında Mı Satılacak

Otomobilin arka tarafında da hava çıkışları ve egzoz’un yokluğu ise dikkat çekiyor. "Bu otomobil standart 3 Serisi'nden daha uzun görünüyor." derseniz de haklısınız. Çünkü gerçekten de öyle görünüyor. BMW, yüzde yüz elektrikli 3 Serisi modelini, uzun aks mesafeli versiyonu üzerine geliştiriyor. Uzun aks mesafeli 3 Serisi modelinin sadece Çin pazarında satılıyor olması ise akıllara, "Tamamen elektrikli BMW 3 Serisi de mi sadece Çin pazarında satılacak?" sorusunu getirmekte.

Öte yandan uzun aks mesafeli versiyonun tercih edilmiş olması, BMW'nin modelde batarya ve elektrik motorlarını sığdırabileceği daha çok alan olması anlamına geliyor. Böylece elektrikli 3 Serisi'nin kabin içinde başarılı olacağı şimdiden kesin gözüyle bakılıyor.

Tesla Model 3’e Rakip Olacak

Bu durumda elektrikli 3 Serisi hakkında bilmediklerimiz de çokta fazla değil. BMW'nin mevcut model isimlendirmesine bakacak olursak bu model, üretimi sona eren BMW i3 modelinin adını da alabilir. Aynı zamanda Tesla Model 3'ün doğrudan rakibi olacak bu otomobilin gelecek yıl tanıtılması düşünülüyor. Bu süreç içinde ortaya çıkan haberleri siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: BMW 2 Serisi Coupe Yenilenen Tasarımı İle Gelecek

BMW’nin tamamen elektrikli 3 Serisi modeli hakkındaki gelişmelerinden haberdar olduğumuza göre sifiraracal.com üzerinden güncel BMW 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve size özel fiyat tekliflerini toplayabilirsiniz.. Eee hadi tüm sıfır araç modelleri seni bekliyor.

 

 

Elektrikli BMW 3 Serisi Objektif Kameralara Yakalandı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle