Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yeni Citroen C4 2021 Yılında Geliyor

Yeni Citroen C4 2021 Yılında Geliyor

Citroen’den sürpriz Fransız üretici, 2021 C4 modelinin görsellerinin 30 Haziran’da gerçekleşecek lansman öncesinde basınla paylaştı. Lansmanını Haziran ayında beklerken sürpriz bir şekilde karşımıza çıkan Yeni Citroen C4 ve elektirikli versiyonu e-C4 görselleri büyük beğeni topladı.

2021 Citroen C4 Tasarım Detayları

Citroen’in HB olarak lanse ettiği fakat üzerinde taşıdığı crossover izleri ile dikkat çeken yeni C4, tasarımıyla piyasada yer alan diğer Citroen modellerinden ayrışıyor. Geniş çamurlukları ile sportif bir görünüme kavuşan 2021 Citroen C4 modelinin kaputundaki kavisler de bu görüntüyü destekleyen detaylardan. Çamurluklar, tamponlar ve yan etekleri siyah plastik eklentiler de gözden kaçmıyor. Arka tarafında konumlandırılan dikey havalandırmalar ve siyah bir spoyler dikkat çekmekte.

İlginizi Çekebilir: 2021 Yılında Citroen C4 Cactus’ün Yerini Alacak Model Netleşiyor

Far tasarımına baktığımızda ise bölünmüş far tasarımının devam ettiğini görmekteyiz. Üst tarafta ince aydınlatmaları, alt tarafta ise ana far grubu konumlandırılmış. Tamponun alt tarafında da köşeli çerçeve içerisine alınmış yuvarlak sis lambaları yer alıyor.

Kabin içinde göze ilk çarpan iki büyük ekran ile teknolojik ve modern bir görünüme kavuşturulmuş. Sade bir tasarıma sahip üç kollu direksiyonun hemen arkasında dijital gösterge ekranı ve head-up display yer alıyor. Konsolun ortasında isebir bilgi-eğlence ekranı konumlandırılmış.

2021 Citroen C4 Üretim Tarihi

30 Haziran 2020 tarihinde tanıtılması beklenen 2020 Citroen C4 ve e-C4, yılın ikinci altı ayından itibaren üretim bandında olacak. Bu yeni modelin Türkiye’ye gelme süresi ise 2021 Mayıs ayını bulacak.

İlginizi Çekebilir: Citroen C5 Aircross Türkiye Fiyatı ve Donanım Seçenekleri

Yüzde yüz elektrikli versiyonun yanı sıra yeni jenerasyon C4, dizel ve benzinli motor üniteleri ile satın alınabilecek. Fransız üretici Citroen, crossover gibi görünse de aslında bir kompakt HB olan yeni C4 modelinin lansmanında ön yolcu için geliştirilen bir yenilik gösterecek.

Yeni Citroen C4 modeliyle ilgili bilgi sahibi olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Citroen 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca sadece Citroen modelleri değil diğer tüm sıfır araba fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Eee hadi binlerce sıfır araba sifiraracal.com da seni bekliyor.

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle