Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Fiat Concept Centoventi, CES 2020'de Sergilendi

Fiat Concept Centoventi, CES 2020'de Sergilendi

İtalyan üretici Fiat, modern elektrikli konsept aracı Fiat Concept Centoventi'yi Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2020'de sergiledi.

Fiat tarafından yapılan açıklamaya göre, Las Vegas'ta gerçekleşen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından birisi CES 2020'de ilgi gören konsept otomobil "Centoventi" elektrikli mobilite ihtiyaçlarına çözüm sunmaya hazırlanmakta.

 

İlginizi Çekebilir: 4x4 Fiat Panda Cross Türkiye’de

 

Markanın 120. yaşına özel olarak geliştirilen ve ilk gösterimi 89. Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Concept Centoventi, modüler yapısıyla markanın geçmişini yansıtıyor.

Fiat Chrysler Automobiles'ın (FCA) elektrikli araç teknolojilerini, kişiselleştirilebilir çözümler ile birlikte sunan, Red Dot tasarım ödüllü konsepti Centoventi, markanın elektrikli ulaşım vizyonunu yansıtırken; teknolojik özellikleri ve modüler yapısıyla da öne çıkıyor.


 

CES 2020'de sergilenmesiyle, Kuzey Amerika otomotiv pazarında ilk kez gösterilmiş olan Fiat Concept Centoventi, herhangi bir özelleştirme kısıtı olmaksızın, tamamen kullanıcının ihtiyaçlarına ve zevkine göre kişiselleştirebileceği şekilde üretilecek. Aracın, üretim sürecini basitleştirmek için sadece tek tip olarak ve tek renk ile üretilmesi planlanmakta.

Son kullanıcı, "4U" programını kullanarak 4 farklı tampon, 4 farklı jant, 4 farklı tavan tipi ve 4 farklı dış kaplama seçenekleri ile aracını dilediği gibi kişiselleştirebiliyor. Otomobil modern cihazlar gibi; iç mekân mimarisi, dış gövde renkleri, eklenebilir ve çıkarılabilir tavan yapısıyla bilgi-eğlence sistemi de dahil tamamen özgün bir şekilde yapılandırılabiliyor.

 

İlginizi Çekebilir: Türkiye Otomotiv Pazarının Lideri Belli Oldu

 

Fiat Centoventi kullanıcısının, markanın yeni versiyon, özel seri ya da makyaj gibi güncellemelerini beklemesine gerek kalmıyor.

 

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement