Sıfıraraçal.com

Yeni Hyundai i20 N Line Seçeneğine Kavuştu

Yeni Hyundai i20 N Line Seçeneğine Kavuştu

Yeni Hyundai i20 N Line Seçeneğine Kavuştu

2020 Hyundai İ20 N’e ışık tutacak model sadece görsel yeniliklere sahip.

Koreli üretici Hyundai, son zamanlarda performanslı modeller konusunda yaptığı büyük atılımlarla dikkat çekiyor. Şimdilik i30 N, i30 Fastback N ve Veloster N modellerinden oluşan ateşli araçlara ilerleyen zamanlarda i20 N, Elantra N Kona N ve Tucson N de dahil olacak.

İlginizi Çekebilir: İşte Karşınızda 2021 Hyundai İ30 N

Ekstra performansı istemeyen ancak sportif duruşu sergileyen müşterilerini de es geçmeyen Koreli üretici, bu kesime de N Line versiyonuyla cevap veriyor. Son zamanlarda birçok modeline bu dokunuşu yapan Hyundai’nin en yeni N Line seçeneği ise yeni i20 oldu.

Yeni Hyundai İ20 N Line Tasarımsal Güncellemeler

Tıpkı diğer N Line modellerinde olduğu gibi standart motor yelpazesini daha ateşli bir gövde ile sunan Yeni i20 N Line'da ilk göze çarpan detaylar büyük ızgara üzerindeki logo, sportif ön tampon, farklı jantlar, ön splitter, siyah renkteki aerodinamik ayna kapakları olmakta. Arka bölümde ise çift egzoz çıkışına ev sahipliği eden difüzöre yer veren Yeni Hyundai i20 N Line isteğe göre Aurora Gri, Pirinç Sarısı, Hayalet Siyah ve Kutup Beyazı gövde renkleri ile tercih edilebiliyor. Hyundai beyaz tonunda siyah tavan opsiyonu da sunmakta.

Yeni Hyundai İ20 N Line Teknik Özellikleri

Kaputun altı ise yeni Hyundai i20 modelinden farksız. 84 beygirlik 1,2 MPI atmosferik benzinli motor ünitesi ile turbo destekli 1,0 T-GDI ünitenin 100 bg ve 120 bg'lik seçeneklerinin tamamı N Line donanım paketlerinde yer alıyor. Aşırı beslemeye sahip olan motorlardan güçsüz olanı opsiyonel olarak hafif hibrit sistemi ile tercih edilebilirken alınabilirken 120 bg'lik türev bu özelliği standart olarak sunmakta.

Yeni Hyundai İ20 N Line İç Mekandaki Yenilikler

Hyundai, i20 N Line aracının iç mekanına da  küçük dokunuşlar yapmış. Standart olarak gelen spor koltuklar ve N logolu direksiyon ile aracın belli yerlerine uygulanan kırmızı dikişler, metal pedal seti ve yine N logolu vites kolu i20 N Line'ı diğer kardeşlerinden ayırmakta.

Eğer N Line sizin için yeterli değilse 2021’in ilkbaharında satışa çıkacak 2021 Hyundai i20 türevinin üzerine yerleşecek olan hakiki N modelini bekleyin. Motor dışında fren, süspansiyon ve şasi alanında da bolca geliştirme çalışması ile gelmesine kesin gözüyle bakılan i20 N'in 204 beygirle yine 2021 içinde görücüye çıkması bekleniyor.

Bu arada söylemeden geçmeyelim yenilenen Hyundai i20 kısa zaman içinde Türkiye pazarında olacak.

Hyundai 2020 Fiyat Listesi

Yeni Hyundai İ20 hakkındaki gelişmelerded haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Hyundai 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Hyundai modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Hyundai i30 N Makyaj Operasyonu Geçirdi

Yeni Hyundai i20 N Line Seçeneğine Kavuştu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle