Sıfıraraçal.com

Yeni Jaguar F-Pace 2021 İçin Yenilendi

Yeni Jaguar F-Pace 2021 İçin Yenilendi

Yeni Jaguar F-Pace 2021 İçin Yenilendi

Makyajlanan Jaguar F-Pace, yepyeni iç mekanı ile Land Rover modellerini andırmakta.

İlginizi Çekebilir: Elektrikli Jaguar XJ Casus Kameralara Yakalandı

Yeni Jaguar F-Pace, 2021 yılı için yenileniyor. Spor otomobil üreticisi Jaguar an itibariyle en büyük SUV aracının makyajlı modeli tanıtıldı. Değişikliklerin birçoğu kabin içinde gerçekleşmiş olsa da motor versiyonları tarafında bazı gelişmeler de göze çarpıyor.

Yeni Jaguar F-Pace’in Dış Tasarımında Pek Bir Değişiklik Yok

2021 model yılına ait bir Jaguar F-Pace ile makyajsız bir Jaguar F-Pace modeli yan yana gelirse, çoğu kullanıcının iki araç arasındakş farkı göremeyebilir. Ancak bu kötü bir yorumlama değil. Çünkü aracın tasarımı oldukça etkileyici zaten. Böyle bir tasarımı bozma riskine girmek, doğru bir karar şey olmaz.

Otomobilin dışı tasarımdaki değişikliklerine dikkatli bir şekilde baktığımız zaman kaputtaki bazı yeni çizgiler, J harfi şeklinde gündüz farları, incelen LED'li farlar, yeni bir ön ızgara gibi detaylar olduğunu görüyoruz. Ayrıca "Black Exterior Pack" isimli bir "Siyah Dış Görünüm Paketi" ile aracın ön ızgarası gibi yerler siyah renk tonuyla da tercih edilebiliyor.

Aracın ön tarafındaki değişikliklerden sonra yan ve arka taraflara baktığımız zaman ön çamurluk üzerindeki küçük  hava girişinin yeni F-Pace modeline sportif bir hava kattığını görüyoruz. Arka tarafta ise stop lambaları da birazcık daha incelmiş ve iç tasarımları da yine ön tarafta olduğu gibi değişmiş.

Jaguar F-Pace’in Büyük Yenilikleri İç Mekanda

Yazımızın en başında da bahsettiğimiz gibi bu makyaj operasyonunda Jaguar, modelin dış tasarımından çok iç mekanına daha çok önem vermiş. Örnek eski 10 inç bilgi eğlence ekranı yerine 141 inç kıvrımlı bir yeni ekranın geldiğini görüyoruz. Görünüm anlamında da çokça iyi olan bu ekranın hemen alt tarafında, çevirmeli butonları da yer alan havalandırma kontrol ünitesi bulunyor.

Bu yeni orta konsol düzeni, Yeni Jaguar F-Pace modelinin Land Rover kuzenlerine benzediğini belirtiyor. Otomobilin kabin içinde incelemeye devam ettiğimizde 12.3 inç'lik dijital gösterge paneli de gözlerden kaçmıyor. Bu panel, Pivi Pro yazılımının son sürümünü kullanmakta.

Kabin içinde ekranların büyümesi ve daha hızlı bir şekilde çalışmaları gibi detayların dışında iç mekanda kullanılan malzeme kalitesi de bir miktar yükselmiş. Ayrıca otomobilin vites kolunun da tamamen değiştiği görüyoruz. Döndürülerek kontrol edilebilen vites seçicisi ortadan kaldırılmış.

Yeni Jaguar F-Pace Teknik Özellikleri

S 340 paketinde ise 3,0 lt’lik turbo şarjlı 6 silindirli ve hafif hibrit desteğine sahip bir motor ünitesin bulunuyor. Bu motor 340 bg güç üretmekte. En üst versiyonu olan R-Dynamic S'te ise aynı 6 silindirli motor ünitesi bulunuyor ancak bu ünite 400 bg güç üretiyor.

Otomobilin giriş seviyesindeki versiyonu 0’dan 100 km/s’e çıkması 7.0 saniye civarında tamamlarken, en üst versiyonundaki süre 5.2 saniye civarında. Tüm bu motor üniteleri 8 ileri otomatik şanzımanla kombine edildiğini de belirtmiş olalım. Ayrıca tüm versiyon seçeneklerinde  4 tekerden çekiş sistemi de standart olarak geliyor.

Yeni Jaguar F-Pace modeli ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre güncel Jaguar 2020 fiyat listesini sitemiz sifiraracal.com üzerinden inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Jaguar modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

2020 Jaguar XE Türkiye’de

Yeni Jaguar F-Pace 2021 İçin Yenilendi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle