Sıfıraraçal.com

Yeni Opel İnsignia Türkiye’de

Yeni Opel İnsignia Türkiye’de

Yeni Opel İnsignia Türkiye’de

Opel'in tasarımı ve özellikleri ile en çok dikkat çeken modellerinden birisi olan Insignia, Türkiye’de satışa sunuldu. Makyajlanan Opel İnsignia, 490.900 TL'den başlayan fiyatlarla.

İlginizi Çekebilir: 2020 Opel Combo Fiyatı Ve Versiyonları

Alman üretici, D segmentinin en önemli temsilcilerinden olan Opel Insignia'nın makyajlı sürümünü ilk olarak 2019 yılı aralık ayında karşımıza çıkmıştı.

Yeni İnsignia Makyajlı Yüzüyle Satışa Sunuldu

Alman markanın amiral gemisi Yeni Opel İnsignia, makyajlı operasyonu geçirerek Türkiye'de satışa sunuldu. Tasarımı yenilenen otomobile, makyajla beraber yeni teknolojiler de eklendi. 2020’nin başlarında Avrupa pazarında satışa sunulan Yeni İnsignia, 11 Kasım 2020 tarihi itibarıyla Türkiye pazarına giriş yaptı.

Estetik operasyonu ile dördünü yaşına giren Opel İnsignia modelinde adaptif IntelliLux LED farların güncel versiyonu karşımıza çıkıyor. Arkada ise sahte egzoz çıkışlarının formu değiştirilirken, tamponun da ufaktan değişim geçirdiği görülüyor.

Ayrıca Türkiye'de satışa sunulan tüm Opel İnsignia’larda LED farlar standart olarak sunulacak.

Opel İnsgnia Teknik Özellikleri

Yeni 2021 İnsignia, iki ayrı motor üniteleri ile Türkiye showroomlarında yerin aldı. 2021 Opel Insignia; 122 bg güç ve 285 Nm tork üreten 1,5 lt’lik turbo dizel motor ve 8 ileri otomatik şanzımana sahip.

Opel Insignia GSi ise 230 bg güç ve 350 Nm tork üreten, 2 lt’lik turbo beslemeye sahip benzinli motordan güç almakta ve dört tekerden çekiş sistemi ile 9 ileri otomatik şanzımana sahip.

Ayrıca Opel, 2021 yılı için 5.000 adet makyajlı İnsignia satmayı hedefliyor.

Opel İnsignia 2020 Fiyat Listesi

Makyajlı Opel İnsignia’nın Kasım ayı güncel fiyat listesi ise şöyle;

Makyajlanan Opel İnsignia modeli ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Opel fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Opel Kasım Ayı Kampanyaları

Yeni Opel İnsignia Türkiye’de İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Yeni Opel İnsignia Türkiye’de Yorumları

Misafir 25.11.2020
Super

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle