Sıfıraraçal.com

Peugeot Mart Ayı Kampanyaları

Peugeot Mart Ayı Kampanyaları

Peugeot Mart Ayı Kampanyaları

Mart ayında Peugeot faiz sıfırladı. Sınırlı sayıdaki Peugoet modelleri için fiyat indirimi yapılıyor.

İlginizi Çekebilir: Hatchbacklerin Kralı Yeni Peugeot 208

Mart ayına özel tüm Peugeot modellerinin kampanyalarını sizler için derledik. Mart ayına özel Peugeot kampanyalarının detayları haberimizde.

Peugeot 208 Şubat Ayı Kampanyası

Mart ayı boyunca geçerli tüm Peugeot 208 modellerinde 50 bin TL için 12 ay %0 faiz kampanyasının yanında lansmana özel indirimler sunuluyor. Dizel versiyonlarında 13 bin TL'ye, benzinli modellerde ise 7 bin TL'ye varan indirimler var.

Peugeot 308 Şubat Ayı Kampanyası

Peugeot 308 tercih edenler için 120 bin TL'ye 12 ay % 0 faiz fırsatı sunulmakta.  Peugeot 308 ALLURE SPORT 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 versiyonuna 20 bin TL indirimle 283 bin 500 TL'ye sahip olabilirsiniz.

Peugeot 2008 Şubat Ayı Kampanyası

Tüm Peugeot 2008 modelleri için geçerli 70 bin TL için 12 ay % 0  faizli kredi imkanı sunuluyor.

Peugeot 3008 Şubat Ayı Kampanyası

Tüm Peugeot 3008 modelleri için geçerli 140 bin TL için 12 ay % 0  faizli kredi imkanı sunuluyor. Mart ayı boyunca 3008’lerde benzinli versiyonlar için 20 bin TL, dizel versiyonlar için 15 bin TL indirim sağlanıyor.

Peugeot 5008 Şubat Ayı Kampanyası

Peugeot 5008 modelleri için geçerli 200 bin TL için 12 ay % 0  faizli kredi imkanı sunuluyor. Mart ayı boyunca Peugeot 5008 modellerinde 30 bin TL'ye varan indim fırsatı sunuluyor. Peugeot 5008 GT 1.6 PureTech 180hp EAT8 ve Peugept 5008 GT 1.5 BlueHDi 130hp EAT8 versiyonlarında 30 bin TL'lik indirimden yararlanabilirsiniz.

Peugeot 508 Şubat Ayı Kampanyası

Peugeot 508 kampanyası dahilinde 3 ayrı kredi fırsatı sunuluyor. 200 bin TL'ye kadar 12 ay % 0, 200.000 TL'ye 36 ay % 0,99 ya da 250 bin TL'ye 24 ay % 0,99 faiz oranlı kredi seçeneklerinden yararlabilirsiniz. Ayrıca Mart ayı boyunca 508 modelleri 30 bin TL'lik indirimle satışa sunuluyor.

Peugeot Rifter Şubat Ayı Kampanyası

Mart ayında Peugeot Rifter 100 bin TL' ye 12 ay ya da 24 ay % 0 faiz oranlı kredi fırsatı sağlanıyor.  Aynı zamanda Mart ayı boyunca geçerli Peugeot Rifter modellerinde 5 bin TL indirimi fırsatı sunuluyor.

Peugeot 2021 Fiyat Listesi

Mart ayına özel Peugeot kampanyasından yararlanmak için sitemiz üzerinden güncel Peugeot fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Peugeot’un Yeni Logosuyla Tanıştınız mı?

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Peugeot Mart Ayı Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle