Sıfıraraçal.com

Yeni Renault Captur Türkiye’de

Yeni Renault Captur Türkiye’de

Yeni Renault Captur Türkiye’de

Captur, Temmuz 2019 sonunda yeni nesliyle bizleri tanıştıran yeni nesil bir Renault aracıdır. Fransız B-crossover boyut olarak genişlemeye devam ediyor ve Renault Captur tasarım ayrıntılarını şimdi CMF-B platformunun mevcut sürümüne dönüştürülen kardeşi Clio'dan aldı.

İlginizi Çekebilir: 2020 Renault Zoe Fiyatı ve Versiyonları

Yeni Renault Captur’un Önceki Verisyonuna Göre Farkları Neler

Önceki ürüne göre daha hafif, daha aerodinamik, daha sessiz ve daha verimli olan Mk2 Captur'un parçaları % 85 oranında güncellendi. Yeni Renault Captur'un aks mesafesi 2, uzunluğu 11 cm arttı Donanım paketine bağlı olarak maksimum tekerlek uzunluğu ise 18 inçe kadar çıkıyor.

Yeni nesil Captur'un içinde, platform kardeşi Clio'nun izleri görülebilir. 9,3 inç dokunmatik ekran, modern yaşam alanında görünür ve bu pazar segmentinde dikey olarak yerleştirilmiş en büyük ekrandır.

Yeni Renault Captur Özellikleri

Yeni Captur, önceki nesil kodun özelleştirme ve modülerlik özelliklerini de korur. Kişiselleştirme seçenekleri kapsamında Yeni Captur'un çatısı gövde ile aynı renkte veya zıt renklerde Star Black, Atacama Orange ve Antik Beyaz renklerde sunuluyor.

Aracın konforu ve değişkenliği için, kayma özellikli kayar arka koltuklar ikinci nesilde hala var. Yeni Captur, türünün en büyük bagajı olan 536 litrelik bir hacme sahiptir. Ayrıca 27 litreye varan dahili depolama kapasitesi, yolculara oldukça konforlu bir kabin ortamı sağlıyor.

Güncelleme, turbo şarjlı yüksek verimli motor serisinin yeni üst limit aralığı, Türkiye’de,   1.0 TCe 100bg, 1.3 TCe EDC 130 hp, 1.3 TCe EDC 155 hp, 3 benzin, 1.5 Blue dCi 95 hp ve 1.5 Blue DC EDC 115 hp, 2 dahil Dizel, kullanıcılara çok çeşitli motor seçenekleri sunar.

Yeni Renault Captur İç Yapısı

Yeni Clio ile başlayan iç tasarım devrimi Yeni Captur'da da devam ediyor. Yeni bir kokpit tarzı konsol sağlarken, sürücüye doğru hafifçe eğimli "akıllı kokpit" daha da geliştirildi. Sınıfının en büyük dikey tablet bilgisayar ekranı ve son teknoloji ile donatılmış bu model, güçlü ergonomik tasarımı ve daha konforlu sürüş deneyimi ile öne çıkıyor. Kokpit tarzı yüksek orta konsol, fütüristik EDC vites kolu (elektronik vites kolu) aracılığıyla hassas kontrol sağlar ve böylece sürüş deneyimini zenginleştirir. Özelleştirilebilir orta konsol, LED ortam aydınlatması ile daha fazla ilgi gördü.

Yeni Captur’ün ön paneli, kalite algısını artıracak şekilde tamamen yeniden tasarlandı. Orta kısımda yatay şeritteki havalandırmaların yanı sıra kişiselleştirilebilir dekoratif bileşenler öne çıkıyor. Merkezi ekranın alt kısmında ise, piyano düğmeleri ve sürücünün kolayca erişebileceği klima kontrolü ile ergonomiye verilen önem dikkat çekiyor.

Yeni Renault Captur Teknik Özellikleri

Yeni Captur, tamamı turbo şarjlı benzinli ve dizel motorlar sunuyor. 5 ileri manuel şanzımana ek olarak, 7 ileri çift kavramalı yarı otomatik şanzımanla donatılmış motorlar da daha düşük yakıt tüketimi ve emisyon seviyelerine sahiptir.

Yeni Captur, uzun mesafeli sürüş için 2 farklı dizel motor seçeneği ile geldi. 6 ileri manuel şanzımanla donatılmış 1,5 litrelik dizel motor seçeneği 95 beygir gücü ve 240 Nm tork üretebilirken, 7 ileri EDC seçeneği 115 beygir gücü ve 260 Nm tork üretebilir.

Türkiye’nin yeni Captur motoru 3 farklı benzinli motorla donatılmıştır ve 1.0 TCe 100hp motorla 5 ileri manuel şanzıman sağlar. 7 ileri otomatik EDC şanzımana sahip 1.3 litrelik TCe motor, ilkinde 130 beygir, ikincisinde 155 beygir gücüne sahip.

Yeni Renault Captur Fiyatları

"Joy", "Touch" ve "Icon" donanım seviyelerine sahip yeni Captur 211.900 TL'den başyan fiyatlar ile satışa sunuldu.

Renault Fiyat Listesi

Yeni Renault Captur modelleri hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Renault fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Renault modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Makyajlanan Yeni Renault Trafic Görücüye Çıktı

 

Yeni Renault Captur Türkiye’de İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle