Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Işıklandırılmış Izgarayla İlgi Çekici Skoda Vision IN Tanıtıldı

Işıklandırılmış Izgarayla İlgi Çekici Skoda Vision IN Tanıtıldı

Hindistan pazarının merkeze alınarak yenilenme süreci yürütlecek olan Skoda Vision IN, satışa sunulacak olan son versiyonla büyük oranda benzerlik gösteriyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni Skoda Octavia Türkiye İçin Tarih Verdi

 

Yeni Delhi‘de kapılarını açacak fuarla birlikte tanıtılacak olan Skoda Vision IN ile ilgili fotoğraflar bugün itibariyle paylaşıldı. 2021 senesine kadar seri üretim formuyla tekrar karşımıza gelecek olan Skoda Vision IN, aslında son sürücüye erişecek olan modelin bir anlamda yoklaması olarak da görülebilir.

Avrupa pazarına tanıtılmış olan tasarım karakterinden özellikle ön taraf noktasında farklılıklarıyla dikkat çekici olan modelde ortak nokta ise sportif çizgiler olacak. Genelde genç kullanıcıları hedefleyen otomobilin altyapısı ise MQB üzerine kurulu.Resmi kaynaklardan gelen istatistiklere baktığımızda Skoda Vision IN’in 4.25 santimetre aks mesafesine ve 1.58 santimetre yüksekliğe sahip olduğunu görmekteyiz. Modelin motor kısmı da seri üretimden ipuçları taşıyor. 150 beygir güç ve 250 Nm tork üreten 1,5 litreli benzli motorla birlikte konsept versiyonun 0’dan 100’e hızlanması ortalama 8,5 saniyeyi buluyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Skoda'dan Hükümetlere Elektrikli Araç Çağrısı

 

Kokpit bölümünde geri dönüştürülmüş çevreci malzemeler kullanılan Skoda Vision IN, bu sene sonlarına doğru tekrar karşımıza çıkabilir. Konseptte en çok beğenilen yerlerden bir isi olan ışıklandırılmış ızgara tasarımı içinse çok da hevesli olmamakta fayda var.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement