Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Skoda Kamiq Scoutline Tanıtıldı

Skoda Kamiq Scoutline Tanıtıldı

Geçtiğimiz aralık ayında Scala ile beraber yeni motor opsiyonuna kavuşan 2020 Skoda Kamiq, 2020 yılıyla beraber kendi içinde çeşitlenmeye devam etmekte. Skoda’nın resmi kaynakları tarafından yapılan açıklamayla birlikte bu sene içinde yeni Skoda Kamiq Scoutline versiyonu Kamiq için satın alınabilir durumda olacak.

Donanım çerçevesinde Monte Carlo’nun ardından aileye dahil olan ikinci paket olacak olan yeni seçenek, daha çok arazi odaklı güncellemeleri beraberinde getirmekte. Ailenin diğer üyelerinden de tanıdığımız pakette standart olarak zengin içerikler dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir: 22 Yıllık Hayal; Dev Yerli Kamyon

2020 Skoda Kamiq Scoutline İle Gelen Yenilikler

Müşterilere oldukça fazla gövde rengi seçeneğiyle sunulacağı açıklana Skoda Scoutline, aslında dışarıdan baktığımızda kolaylıkla ayırt edilebilir bir paket. Standart olarak pakete özel tasarımlı 17 inçlik jant setine yer veren marka, gövde üzerinde de tampon, difüzor ve çamurluk gibi temel kısımlarda arazi karakterini destekleyen parçalara yer vermekte.Şu an için kokpit kısmıyla alakalı detay paylaşmayan modelin bu bölümünde de yine araziye vurgu yapan yenilikler olacağını da tahmin edebiliyoruz. Scoutline paketi donanımda olduğu gibi motor seçeneklerinde de oldukça geniş çerçeveli olacak.

İlginizi Çekebilir: Opel Insignia GSi, Yeni Motor ve Şanzımanla Geldi

İçinde sıkıştırılmış doğalgazlı versiyonun dahil olduğu bu motorlar 90 beygirden başlayıp 150 beygire kadar esneklik gösterecek. İlk resmi tanıtımı mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılacak olan modelle ilgili tüm gelişmeler sitemiz üzerinde olacak.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement