Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Ssangyong
Ssangyong

Ssangyong Korando

212.000 TL - 237.000 TL
Ssangyong Korando
Uzunluk
4450 mm
Genişlik
1870 mm
Yükseklik
1620 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
551 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5

Ssangyong Korando Renkleri

Beyaz Ssangyong Korando
Beyaz
Dandy Mavi Ssangyong Korando
Dandy Mavi
Gümüş Ssangyong Korando
Gümüş
Kiraz Kırmızısı Ssangyong Korando
Kiraz Kırmızısı
Platin Gri Ssangyong Korando
Platin Gri
Turuncu Ssangyong Korando
Turuncu
Uzay Siyahı Ssangyong Korando
Uzay Siyahı
Ssangyong Korando EuroNCap
2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Ssangyong Korando Resimleri

Ssangyong Korando Versiyonları

YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi1597 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi1597 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Ssangyong Korando Yorumları

Ssangyong Korando Misafir 16.01.2020
Yaklaşık 1 ay önce Platinum D1.6 4x2 AT versijonunu satın aldım yeni tasarımı enfes olmuş makine. fiyatı da iyi görünüyor.
(0)
Cevap Yaz

Ssangyong Korando Misafir 14.01.2020
Hocam engelli indirimi ile kaç bin olur
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Ssangyong Korando için Görüşlerini Bildir
Gönder

Ssangyong Korando Hakkında Genel Bilgiler

Ssangyong Korando Hakkında Genel Bilgiler

Korando

Nesiller: 5

İlk Üretim Yılı: 1997

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: SUV


SUV'dan Daha Fazlasını Bekleyenler. Yeni Korando

Şık ve Yüksek kabiliyetli Korando, bir SUV ile sedanın en iyi özelliklerini buluşturarak pratiklik ve konforun mükemmel dengesini sunuyor.

 

Duyarlı ve Uyumlu kullanımı sayesinde saf sürüş keyfi sunuyor. En önemlisi de, Korando'nun en ileri güvenlik teknolojileriyle sizi koruduğunu bilerek direksiyona kendinizden emin bir şekilde geçebiliyorsunuz.

Zekası içinde saklı.

Blaze Cokpit; bildiklerinizden çok farklı olan bu sürücü koltuğu, bir kokpitin kumandasında oturduğunuzu ve herkesin önünde geleceğe yol aldığınızı hissettiriyor. Klasik yaylı çalgıların tasarımından ilham alan akıcı üst havalandırma sakinleştirici bir etki yaratıyor.

Hayalet Kadran, 10.25” tam dijital merkezi gösterge paneli, büyük renkli ekranıyla sürüş bilgilerinin sezgisel olarak algılanmasını sağlıyor. Gündüz/Gece ekran değişimi ve ışık bağlantı göstergesi, görüsü ve kullanım kolaylığını maksimize ediyor.

DEEP CONTROL teknolojileri, mükemmel güvenlik hedefini her zamankinden daha yakına getiriyor. Şehirde dolaşırken ya da uzun yollarda ilerlerken DEEP CONTROL içinizin rahat etmesini sağlıyor ve sürüş keyfini yeni bir seviyeye taşıyor.

KONFORLU SÜRÜŞ

Şık ve yüksek kabiliyet KORANDO, bir SUV ile sedanın en iyi özelliklerini buluşturarak pratiklik ile konforun mükemmel dengesini sunuyor. Duyarlı ve uyumlu kullanım sayesinde saf sürüş key yaşatıyor. En önemlisi de, KORANDO’nun en ileri güvenlik teknolojileriyle sizi koruduğunu bilerek direksiyona kendinizden emin bir şekilde geçebiliyorsunuz.

SEÇKİN STİL Hep öncü olan KORANDO, akıllı ve modern değerleri yansıtan bağımsız bir stile sahip. KORANDO’nun cazibesi, güçlü ve benzersiz olmasından geliyor.

KORANDO, yere yakın ve geniş duruşunun yanı sıra

LED aydınlatma teknolojisiyle de her açıdan yetkinliğini ortaya koyuyor

Kombine LED Arka Stop Lambası LED Stop Lambaları ve LED Arka Işıklar.

Bildiklerinizden çok farklı olan bu sürücü koltuğu, bir kokpitin kumandasında oturduğunuzu ve herkesin önünde geleceğe  yol aldığınızı hissettiriyor.

Klasik yaylı çalgıların tasarımından ilham alan akıcı üst havalandırma sakinleştirici bir etki yaratıyor.

HAYALET KADRAN En yeni gösterge teknolojilerinin yanı sıra akıllı telefonlarla tam bağlantının da entegre edildiği gösterge paneli, sürücüye maksimum kullanışlılık sunarken dikkati dağıtan unsurları minimize ediyor. 10.25” tam dijital merkezi gösterge paneli, büyük renkli ekranıyla sürüş bilgilerinin sezgisel olarak algılanmasını sağlıyor. Gündüz/gece ekran değişimi ve ışık bağlantı göstergesi, görüşü ve kullanım kolaylığını maksimize ediyor.

 

X
Tüm Ssangyong Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement