Sıfıraraçal.com

Subaru Levorg Yeni Nesline Kavuştu

Subaru Levorg Yeni Nesline Kavuştu

Subaru Levorg Yeni Nesline Kavuştu

Station sınıfının istikrarlı üyesi yeni Subaru Levorg ikinci jenerasyonuna kavuşuyor.

İlk nesli 2014 yılında tanıtılan Subaru Levorg, aslında sadece Japonya pazarına özel bir model olacaktı. Ancak modele olan ilginin günden güne artmasıyla Japon üretici Subaru'nun bu aracının Avustralya ve Avrupa'ya götürmeye itti.

İlginizi Çekebilir: Subaru Satışlarının Yüzde 40’ı Elektrikli Olacak

Yeni Subaru Levorg Donanım Özellikleri

Satışlarından oldukça memnun olan Japon üretici, station wagon modelini ikinci jenerasyona kavuşturmaya hazırlanıyor. Daha öncesinde hem standart hem de STI Sport versiyonunun prototiplerini kamuoyuyla paylaşan Subaru, bu defa otomobilin her köşesini gözler önüne sermiş durumda. İlk defa inceleyebildiğimiz kabin içinde gözlere ilk takılan 11,6 inç’lik dokunmatik bilgi eğlence sistemi oluyor. Sistemin hemen yanında yer alan 12,3 inç’lik dijital gösterge paneli de konforu artıran diğer detaylar arasında.

2021 Subaru Levorg Teknik Özellikleri

Subaru Levorg, ilk jenerasyonunun makyajlı versiyonu gibi görünen araç sizleri yanıltmasın zira gerçekten yepyeni bir modele bakmaktayız. Japon markanın Subaru Global Platform ismini verdiği altyapıyı kullanan model, yeni geliştirilen 1,8 lt’lik 4 silindirli boxer motor ünitesini kullanıyor. Bu motor 175 beygir güç ve 300 Nm tork üretmekte.

Yeni Levorg Geniş Bagaj Hacmiyle Geliyor

Yeni Levorg, selefine nazaran çok daha geniş bir iç mekanla gelecek. Yeni platformu sayesinde 65 mm daha uzayarak toplamda 4755 mm uzunluğa ulaşan Levorg, aks mesafesini de 20 mm kadar genişletmiş durumda. Otomatik bagaj kapağını açtığınızda ise sizleri 561 lt’lik bir hacime sahip alan karşılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Subaru Levorg STI Sport

2021 Subaru Levorg modelinin station wagon dünyası için önemli oldukça önemli. Ancak kendisinin yeni jenerasyon WRX ve WRX STI ile olan bağlantısı da bir hayli önemli. Bir takım iddialara göre yüksek performanslı sedan modellerinin tasarımları station wagonla paralellik gösterecek. Şimdilik WRX modellerinin birer gizemden ibaret olduğunu belirtelim. Yine de eğer bu söylentiler doğru olursa model, yeni jenerasyon WRX ailesine ışık tutuyor olabilir.

Yine birtakım söylentilere göre yeni WRX STI, 405 beygir güç ve 490 Nm tork değerleriyle gelecek. Bu da otomobilin performans sınıfında ciddi bir yükseliş yaşayacağı anlamına gelmekte. Diğer yandan 1,8 lt’lik turbolu motor ünitesinden bu güç çıkışını alması pek mümkün görünmüyor.

Yeni Subaru Levorg hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Subaru 2020 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Subaru Levorg Yeni Nesline Kavuştu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle