Sıfıraraçal.com

Makyajlı Suzuki Swift Tanıtıldı

Makyajlı Suzuki Swift Tanıtıldı

Makyajlı Suzuki Swift Tanıtıldı

Teknoloji konusunda nitelikli değişikliklerle ön plana çıkacak olan Yeni Suzuki Swift, küçük bir tasarım dokunuşuyla modern bir kimliğe kavuştu.

İlginizi Çekebilir: Suzuki Swift Extreme

Suzuki tarihindeki geçmişi 1980’lere kadar dayanan Swift, Türkiye otomotiv pazarında da uzun yıllardır varlığını devam ettiren kompakt modeller arasında yer alıyor. Özellikle de  90’lardaki versiyonlarıyla o döneme damga vuran bu rozetin son zamanlardaki gelişim süreci ise makyaj operasyonları üzerinden sakin bir şekilde yürütülmekte.

Kısa zaman önce tanıtımı gerçekleşen 2021 Suzuki Swift de, bu yaklaşımın bir süre daha karşımızda olacağının göstergesidir. 2017’deki çizgileri modern dokunuşlar ile ileri taşınan aracın daha çok teknolojik altyapı ve motor seçenekleri gibi kısımlarında fark hissedileceğini belirtelim. Tasarım alanındaki değişiklikler ise ön ızgara ve aydınlatma grupları olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni Suzuki Swift Hibrit Seçeneğiyle Geldi

Geçtiğimiz yıllar içinde gerçekleştirilen hamleyle Swift için artık elektrik destekli hibrit bir motor ünitesini de listelerde görmeye başlamıştık. Makyaj operasyonu ile diğer motor üniteleriyle beraber hibritte de iyileştirmeler olduğunu görmekteyiz. Giriş seviyesinde bulunan 1,2 lt’lik motor 83 beygir güç ve 107 Nm tork değerleriyle yoluna devam ediyor.

Otomatik şanzıman kombinasyonu ile beraber Yeni Swift modelinin 0’dan 100 km/s’e 12,2 saniye dolaylarında olacak. Suzuki Swift Hibrit versiyon seçeneğinde ise batarya kapasitesinin arttırıldığı bir değişim senaryosuyla yeniden karşımızda. 3Ah seviyelerinden 10Ah seviyelerine çıkarılan bu destek ortalama tüketim konusunda da pozitif bir ivlenmeyi beraberinde getirmekte. Altyapı konusunda ise markanın All Grip 4×4 sistemi opsiyon listesinde kendisine bulunuyor.

2021 Suzuki Swift Donanım Özellikleri

Son olarak elektronik destek listesine baktığımızda zaman şerit takip ve çıkma uyarısı, geri bölge trafik asistanı, kör nokta uyarısı,  adaptif hız sabitleyici, fren desteği, trafik levhaları algılama ve park sensörleri özellikleri ile ön plana çıkıyor. Yurt dışında yaklaşık olarak 19 bin dolarlık başlangıç fiyatıyla satışa sunulan makyajlı Suzuki Swift’in pazara sunulma süreci de kademeli olarak başlatılacak.

Makyajlı 2021 Suzuki Swift modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre güncel Suzuki 2020 fiyat listesini sitemiz sifiraracal.com üzerinden inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Suzuki modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Suzuki, Yeni Hafif Hibrit Motor Sistemini Duyurdu

Makyajlı Suzuki Swift Tanıtıldı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle