Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Toyota C-HR Özellikleriyle Şaşırtıyor! İşte Toyota C-HR

Toyota C-HR Özellikleriyle Şaşırtıyor! İşte Toyota C-HR

Toyota markasının hibrit araçlarından 2020 Toyota C-HR özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kullanıcıların beğenerek takip ettiği Toyota C-HR modelinin Milliyet Otomobil Dünyası olarak sizler için inceledik.

2020 Toyota C-HR modeli hibrit motor seçeneğine sahip şık bir aile arabası olarak piyasaya sürüldü. Toyota portföyünün en sevilen modelleri arasında gösterilen C-HR, dinamik tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile alıcılarını bekliyor. Adeta bir yarış arabası sürücüsünün zihninden doğan yeni Toyota C-HR, sürüş zevkini maksimuma taşıyacak ve üst düzey teknik donanımı ile meraklılarına sportif SUV dizaynı sunmak için var.

İlginizi Çekebilir: Ford Kuga Hep Yakışıklı

Toyota C-HR Modelinde Genel Bakış

Yeni Toyota C-HR, küçük ve sportif aile SUV aracı arayanlar için mükemmel bir alternatif gibi görünüyor. Kullanıcılarına kolay sürüş deneyimi ve fütüristtik görünümüyle çarpıcı bir SUV deneyimi sunma garantisi veren Toyota C-HR, vahşi tasarımı, coupe benzeri gövdesi ve parlak dış renk seçenekleriyle 2020 yılının en dikkat çeken otomobilleri arasında yer alacağa benziyor.

Toyota'nın en küçük SUV aracı C-HR, 2020 modeline özel olarak güncellenmiş ön tampon, ızgara ve farlar ile birlikte tekerlek tasarımları ile son derece hafif ve şık bir görünüme sahip. Eski C-HR modelindeki temel LE süslemeleri artık Android Auto özelliğiyle, LED farlar ve SriusXM uydu radyosu ise ön koltuk arkalığı cepleri ve güneşlik uzatmalarını üzerinde barındırıyor. Elektrikli, ayarlanabilir sekiz yönlü sürücü koltuğu ve uyarlamalı far sistemi artık Limited modelin standart donanım listesinde bu modele de yer verilmiş.

Toyota C-HR İç Tasarım

Tipik Toyota kalitesine sahip olan CH-R modeli orta konsolun her iki tarafında bulunan plastik panel hariç iç kısımdaki malzemeleri iyi seçilmiş ve dayanıklı bir SUV modeli olarak bizleri karşılıyor. Simüle dikişli suni deri bir çizgiye sahip koltukları ile lüks bir görünüme sahip model olarak karşımıza çıkıyor. Aracın kapılardaki elmas desenli plastik ve benzer şekilde tasarlanmış tavan vurgularıyla modele sportif bir görünüm kazandırıyor. Genel olarak çekici bir kabine sahip Toyota C-HR, otomatik klima kontrolü, elektrikli koltuk ayarlamaları ve sürgülü tavan paketleriyle meraklılarına eğlenceli bir SUV deneyimi sunmak için var.

İlginizi Çekebilir: Alman Üretici Mercedes Yeni GLA’sına Çok Güveniyor

Toyota C-HR Dış Tasarım

Eşsiz tasarımı ile farklı bir stilin öncüsü olan Toyota C-HR 2020 modeli, girdap tarzı 18 inç alaşımlı jantlarıyla sportif bir görünümle bizleri karşılıyor. Model, kendine özgü LED gündüz farları ile vahşi bir görünüme sahipken parlak halojen farlar sayesinde öndeki yolu uzunlamasına aydınlatan bir modeldir. Aracın arka kısmında yer alan dirsekli spoyler, C-HR modelinin kusursuz siluetine ekstra bir görünüm kazandırmak için var. Coupe benzeri görünüme sahip modelin arka kapı kolları yolcuların araca kolay erişmesine imkan verse de R-Code boya işleme opsiyonu ile kendi renklerinizi ifade etmenin vakti gelmedi mi?

Siz de sitemiz üzerinden Toyota fiyat listesine ve diğer tüm markaların fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine sitemiz üzerinden araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

 

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle