Sıfıraraçal.com

Vw Passat’ın Üretimi Durduruluyor mu

Vw Passat’ın Üretimi Durduruluyor mu

Vw Passat’ın Üretimi Durduruluyor mu

Arteon modeli de gidici gibi görünüyor ancak Volkswagen Passat Variant yola devam edecek. Alman üretici Volkswagen, Avrupa’ya özel Vw Passat'ın yeni neslinin üretimini Türkiye'de kuracağı fabrikaya getirecekti.

İlginizi Çekebilir: 2020 Volkswagen Passat Fiyatı ve Versiyonları

Fakat Suriyeyle yaşanan gerginliklerden dolayı politik belirsizlik üzerine Alman otomotiv devi Vw planlarını değiştirdi ve 1 milyar euroluk yatırımı Slovakya'daki fabrikasına kaydırdı.

Volkswagen Passat 2023’te Yollara Veda Edecek

Çekya'daki Kvasiny fabrikasında üretilen Skoda Superb modelinin de 2023’te Volkswagen Passat ile beraber Bratislava fabrikasına geçiş yapması planlanıyordu fakat durum değişmiş gibi. Automotive News Europe tarafından gelen şok iddialara göre Volkswagen, ABD’ye özgü versiyondan sonra Avrupa’da da satılan D segmentinin temsilcisi Vw Passat' ında fişini çekecek.

MQB platformu üzerine inşa edilen EU-spec Passat modellere göre teknolojik olarak arkada kalan NMS kodlu ABD pazarına özel Passat, Avrupalı kardeşi ile beraber 2023’te kullanıcılarına veda edecek.

Automotive News Europe tarafından yayımlanan habere göre Vw Passat Variant, bir jenerasyon daha yaşayacak. Bu hamlenin arkasındaki neden olarak da Skoda Superb modelinin daha geniş ve daha kullanışlı olması sebebiyle Passat modelinin satışlarından çalmaya başladığı gösteriliyor. Ayrıca, her iki model arasındaki fiyat farkının zaman içinde azaldığını da söyleyelim.

Otomotiv Devi Volkswagen Ev ve SUV Modellerine Yönelecek

Automotive News Europe, Volkswagen'e yakın isimleri kaynak göstererek markanın odağını iyiden iyiye EV ve SUV modellerine kaydıracağı belirtilmekte. Bundan dolayı kısa zaman önce makyaj operasyonu geçiren ve Shooting Brake ismi verilen SW karosere kavuşan Arteon da yelpazeden çekilecek.

Son olarak ise Volkswagen'in Aero ismindeki EV modelinin 2023 yılı itibarıyla Emden'de üretileceğini doğruladığını da hatırlatalım. Bahsedilen aracın sw gövde tipine sahip olacağına inanılıyor ve tasarım, 2019 ID Space Vizzion konseptinden de izler taşıyacak.

Volkswagen Fiyat Listesi

Volkswagen Passat modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar göre sitemiz üzerinden Volkswagen fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Volkswagen Tiguan Fiyatı Ve Versiyonları

Vw Passat’ın Üretimi Durduruluyor mu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle