Sıfıraraçal.com

2020 Audi RS3 Yeni Farlarıyla Dikkat Çekiyor

2020 Audi RS3 Yeni Farlarıyla Dikkat Çekiyor

2020 Audi RS3 Yeni Farlarıyla Dikkat Çekiyor

Alman üretici Audi’nin sportif modeline sportif detay.

Yeni Audi A3 modelinin ardından gözler şimdi de performans odaklı RS3 ve S3 versiyonlarına çevrildi. Audi S3 modelinin çokça casus fotoğraflarını gördük ve teknik özelliklerini de biliyoruz fakat ailenin en güçlü üyesi RS3 Sedan ve RS3 Sportback hakkındaki bildiklerimiz halen kısıtlı.

İlginizi Çekebilir: 2021 Audi RS3 420 bg Güç İle Mi Geliyor?

En son geçtiğimiz günlerde Nürburgring'de sedan karesöründe gördüğümüz otomobilin Sportback versiyonunun son görülme tarihi mayıs ayındaydı.

Yeni Audi  RS3 Modelinde Gözlerden Kaçabilecek Küçük Bir Detay

Tanıtılma süresinin 4 ay ile 6 ay arasında olan model yüzünü göstermeye hazır olmasa da ortaya atılan güçlü iddialarla dair yepyeni bir bilgiye ulaştık. Yeni Audi RS3 modelinde birçok kullanıcının belki de gözünden kaçabilecek küçücük bir detaya yer verecek.

Yukarıda görmüş olduğunuz görselde Audi A3 ailesinde yer alacak Matrix LED far grubunu görmekteyiz. Titremeden de anlaşılacağı üzere özel bir sunumdan geldiği her halinden belli olan karede RS3 kısmına dikkat kesilin. A3 ailesinin diğer üyelerinden birçok özelliğiyle ayrılan Audi RS3'ün far grubunda alt tarafında kalan elemanlar damalı bayrak formunda olacak.

2020 Audi RS3 Dikkat Çeken Özellikler

2020 Nisan ayında tanıtımı gerçekleşen Audi A3 Sedan modelinde bu bilgiyi doğrulayan bir detayla karşılaşmıştık. İlk sırada yer alan görseldeki motif, standart modeldekini doğrulamakta. Diğer modellerde ise gündüz sürüş farlarının her versiyona göre değişiklik gösterebileceğini anlıyoruz. Yani RS3 versiyonunu ayıran detay, alt köşedeki damalı bayrak olacak.

İlginizi Çekebilir: Audi Q4 Sportback E-tron Tanıtıldı

Sızdırılan bu görüntülerin gerçekliğini doğrulamak için lansmanını beklememiz gerekecek. Fakat son dönemde tasarım özelliklerine çokça önem veren Alman üretici Audi, böyle bir hamleyle RS3'ü çok daha özel bir araç haline getirebilir.

Yeni jenerasyon Audi RS3 2021 yılının ilk 6 ayında tanıtılacak.

Audi A3 ailesindeki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sifiraracal.com üzerinden güncel Audi 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve size özel fiyat tekliflerini toplayabilirsiniz.. Eee hadi birlerce sıfır araç modeli seni bekliyor.

2020 Audi RS3 Yeni Farlarıyla Dikkat Çekiyor İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle