Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Audi S3 Modelleri Tanıtıldı

2021 Audi S3 Modelleri Tanıtıldı

2021 Audi S3 Modelleri Tanıtıldı

Audi RS3 tanıtılana dek aile içindeki performans zirvelerini temsil edecek 2021 Audi S3 Sportback / S3 Sedan modelleri modernleşen tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir: Audi’den Dikkat Çeken İtiraf

Yeni Audi A3 Ailesinin S3 Rozeti Gün Yüzüne Çıktı

Geçtiğimiz ay standart versiyonlarıyla karşımıza çıkan yeni Audi A3 ailesinin “S” rozetleri de örtüsünden kurtuldu. Resmi kaynaklara dayalı tanıtımı gerçekleştirilen 2021 Audi S3 Sportback ve 2021 Audi S3 Sedan modelleri geçtiğimiz senelerde alıştığımız performans dokunuşlarına sahip olacak.

Ailenin güncellenen ve bunun paralelinde daha modern ve daha sportif bir dinamiklik kazanan yüzüyle birlikte çok daha dikkat çekici olan modeller, Audi RS3’ün tanıtımına kadar kendi seçeneklerinin  zirvesini temsil edecek.

2021 Audi S3 Teknik Özellikleri

Yeni Audi S3 modellerinin kaputlarının altında 2,0 lt’lik turbo benzinli ünite standart olarak geliyor. Rakamsal olarak herhangi bir değişiklik olmayan bu motor ünitesinin 310 beygir güç ve 400 Nm tork değerleri üretiyor. Standart olarak 7 ileri otomatik şanzıman ve Quattro dört tekerden çekişli altyapı ile kombine olan bu motor, otomobilleri 0-100 km/h’e  4,8 saniyede çıkartıyor. Maksimum hız 250 km/s ile limitlendirilmiş olarak görülüyor.

S modellerini bilen kullanıcılar otomobillerin sadece rakamsal verilerden ibaret olmadığını da şüphesiz bilmektedirler. Nitekim burada, direksiyon kutusu, sönümleme aralıkları, dört noktadan bağımsız arka süspansiyon ve fren sistemi gibi altyapı elemanları da yine versiyonlara özel olarak optimize edilmekte.

Yeni Audi S3 Modellerinin Avrupa Satışları İçin Ön Siparişleri Başlıyor

Yeni S3 modellerinin Avrupa satışı için ön siparişler bu ay itibarıyla başlıyor. Fiyat rakamları ise Almanya merkezli olarak Audi S3 Sportback modeli için 46 bin 300 euro, Audi S3 Sedan modeli için 47 bin 170 euro olarak duyuruldu. Opsiyonel özelliklerin dahil olmasıyla bu rakamın kolaylıkla artacağını da belirtelim.

İlginizi Çekebilir: 2020 Audi RS3 Yeni Farlarıyla Dikkat Çekiyor

2021 Audi S3 modellerinden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Audi 2020 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle