Sıfıraraçal.com

Yeni Citroen C4 İlgi Çekici Tasarımıyla Türkiye’de

Yeni Citroen C4 İlgi Çekici Tasarımıyla Türkiye’de

Yeni Citroen C4 İlgi Çekici Tasarımıyla Türkiye’de

Citroen’in çılgın görünümlü SUV aracı Yeni C4 Türkiye’de satışa sunuldu.

Otomobil üretimine başladığından günden bu yana hep farklı tasarımlarla hep ön plana çıkmayı başaran Citroen bu özelliğini yakın zamanda da kaybetmeyecekmiş gibi görünüyor. Fransız üreticinin geçtiğimiz yıl tanıtımını gerçekleştirdiği Yeni Citroen C4 de buna en güzel örnek.

İlginizi Çekebilir: Citroen C5 X Resmen Tanıtıldı

2021 Citroen C4 Çılgın Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

Eskiden standart bir HB model olsa da günümüzde yaşanan SUV çılgınlığı sebebi ile bu gövde seçeneğine evrilen Citroen C4 yine de farklı olmayı başarmış. Fransız markanın yeni ön yüzüne sahip olan aracın asıl ilginç görünüm sunan bölümü ise arka tarafı.

Yeni Citroen C4 Dış Mekan Tasarımı

Aniden biterek küt diye aşağıya doğru inen bagaj kapağı ve bu kapağın üzerinde yer alan çift açılı cam sayesinde bambaşka bir duruş kazanan 2021 Citroen C4’e yandan bakıldığı zaman ise bolca karakter çizgisi ile karşılaşılabiliyor. Bu kısımda vaat edilen siyah renkli plastik korumalar da arazi için olmasa da şehir içinde güzel haber.

Yeni Citroen C4 İç Mekan Tasarımı

Kabin içindeki tasarımıyla da Yeni Citroen modellerine örnek olan C4’te dijital gösterge paneli ve daha kullanışlı bir dokunmatik ekran bulunurken havalandırma kumandalarının kendi paneline sahip olması da oldukça dikkat çekici bir durum. Otomatik şanzımanlı modellerde ise artık vites kolu yerine selektör butonları yer alıyor.

Avrupa pazarında elektrikli motor seçeneğiyle de sunulan 2021 C4'ün Türkiye'ye giriş yapan ilk versiyonları dizel ve benzinli oluyor. Peugeot 2008'in temellerini paylaşan Citroen C4, bu otomobilden uzun olsa da 3008 ve C5 Aircross gibi kısa bir yapıya sahip.

Citroen C4 Teknik Özellikleri

2021 yılının son çeyreğinde Citroen e-C4 isimli elektrikli modelinde Türkiye pazarına gelmesi beklenen otomobilin benzinli motor ünitesi 1,2 dizel motor ünitesi ise 1,5 lt’lik hacimli. Benzinli seçeneğinde 100 bg, 130 bg ve 155 bg güç üreten üç ayrı versiyon yer alırken dizel tarafında 130 bg güç üretebilen tek bir seçenek bulunuyor. 100 beygir gücündeki versiyonda manuel şanzıman yer alırken diğer tüm versiyonlarında 8 ileri otomatik şanzıman var.

Citroen 2021 Fiyat Listesi

Yeni Citroen C4 modelinin Türkiye pazarına giriş yaptığımızdan haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Citroen 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Citroen Berlingo Fiyatı ve Versiyonları

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Yeni Citroen C4 İlgi Çekici Tasarımıyla Türkiye’de İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle