Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Makyajlanan Mercedes E Serisi’nden Yeni Detaylar

Makyajlanan Mercedes E Serisi’nden Yeni Detaylar

Yeni Mercedes E-Serisi, 2016 yılında tanıtılmış ve ülkemizde de kullanıcıları tarafından sevilen bir model olmayı başarmıştı. Güncelenecek tasarımına bolca yeni teknoloji eşlik edecek.

 

İlginizi Çekebilir: Mercedes-Benz'den Geri Çağırma

 

Lüks sınıfa öncülük eden Mercedes E Serisi’ni yaşam döngüsünün ortasında makyaj operasyonuna alan Alman otomotiv devi Mercedes, 2020 yılında da aynı başarıyı tekrar etmeyi hedefliyor. E-Serisi modelinin yaşlanan yüzüne küçük değişiklikler uygulayacak marka, çokca teknolojik yeniliklerle modelin modern dünyaya merhaba demesini sağlayacak.

Ancak makyaj operasyonu geçiren modelin tüm detaylarını şimdilik bilmiyoruz zira Mercedes bunları açıklamakta çekiniyor. Bunun yerine basın mensuplar ile aracın kamuflajlı fotoğraflarını barındıran bir galeri yayımlayan Mercedes, paylaştığı küçük detaylarla ağzımıza bir parmak bal çalmayı başarıyor. JHaliyle bizlere de bu boşlukları doldurmak kalıyor.

Makyajlanan E-Serisi ailesinin arka ve ön yüzünde küçük değişimler göreceğimizi tahmin ediyoruz. AMG modellerinde ise bu değişiklik oldukça gözle görülebilir bir hal alacak. Panamerikan ızgara tasarımı da konumunu korumaya devam ediyor.

 


İç mekan da ise yeni bir direksiyon tasarımına sahip olacak yeni Mercedes E-Serisi, MBUX işletim sistemine kavuşturulacak. Dijital gösterge panelleri de ortaya atılan iddialar arasında bulunurken hava kalitesini ölçebilen bir sistem gibi pek çok lüks donanım özellikleri bu makyaj operasyonuyla E-Serisin’e ekleniyor. Mercedes-Benz'in Intelligent Drive sistemine de kavuşacak olan model; frenleme, hızlanma, ve aktif yönlendirme gibi fonksiyonları kullanabilecek.

 

Şimdilik aracın motor seçenekleri hakkında bir açıklama yok. Ancak Mercedes E-Serisi ailesinin 7 adet PHEV modele sahiplik edeceği doğrulanmış durumda. Bu da station wagon ve 4Matic türevlerinin de birer elektrikli versiyon seçeneği olacağı anlamına geliyor. Geleceği doğrulanan motor seçenekleri arasında ise 270 bg gücünde 2.0 lt’lik dört silindirli yarı hibrit  bir ünite ve M256 kod adlı  3.0 lt’lik 368 beygir güç üretebilen yarı hibrit bir motor yer alıyor.

 

İlginizi Çekebilir: Yeni Mercedes E-Serisi Coupe

 

Güncellenen E-Serisi'nin çıkış tarihi ise şimdilik gizemini koruyor. Diğer yandan otomobilin önce Avrupa pazarına, sonrasında ise dünya pazarına açılması beklenmekte.

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle