Sıfıraraçal.com

Yeni Opel Mokka Fiyatları Belli Oldu

Yeni Opel Mokka Fiyatları Belli Oldu

Yeni Opel Mokka Fiyatları Belli Oldu

Uzun süren bekleyişin ardından ülkemizde satışa sunulan 2021 Opel Mokka, markanın kompakt pazardaki en ciddi kozu olacak.

İlginizi Çekebilir: 2021 Opel İnsignia Fiyatı ve Versiyonları

Yeni Opel Mokka Elektrikli Versiyonuyla Geldi

Opel Mokka ailesi için Türkiye macerası artık başladı. Düzenlenen dijital lansman etkinliğinde karşımıza çıkan Yeni Mokka, önceki jenarosyonunu tamamen unutturacak dinamiklerle geldi. Bundan tam 1 yıl önce gerçekleştirilen küresel lansmanı sonrası bir süredir yurt dışında satışa sunulan Yeni Opel Mokka, markanın yeni tasarım kimliğinin de ilk temsilcilerinden birisi oldu.

Mokka’nın Türkiye’ye geldiği ilk andan itibaren elektrikli versiyonunu da lanse etmesi şaşırtıcı ve bir o kadar da önemli hamleler arasında yer alıyor.

Yeni Mokka B Segmetinde Liderliği Yakalamayı Planlıyor

Opel cephesi Yeni nesil Mokka ile beraber B SUV segmentinde marka liderliği yakalamayı planlıyor. Türkiye pazarında markanın 2021 için ilk hedefi 5 bin adet olarak belirtildi. 2022’de ise hedefi ikiye katlayarak 10 bin adet Yeni nesil Opel Mokka satmayı planlıyor. 324 km menzil vadeden elektrikli Opel Mokka’nın satışları ise 2022 yılının ikinci 6 ayında başlayacak.

Opel Mokka Donanım Özellikleri

Yenilenen Opel Mokka Türkiye pazarına Elegance, GS Line ve Ultimate olmak üzere üç ayrı donanım seçeneğiyle giriş yaptı. Mokka Ailesinin giriş seviyesinden itibaren sunulan Pure Panel dijital gösterge panelleri, versiyonlara göre boyut olarak değişiklik gösteriyor. Giriş seviyesinde 7,0 inç’lik sürücü ve multimedya ekranları yer alıyor.

Üst donanım paketlerde ise bu değerler 12,0 inç’lik sürücü ve 10,0 inç’lik multimedya ekrana kadar çıkabiliyor. Otomobilde oldukça zengin sürüş destek asistanları da karşımıza çıkıyor. Yarı otonom sürüşe de kapı açan listede; Kör nokta uyarı sistemi, yaya algılama,  dur-kalk özellikli adaptif hız sabitleyici, şerit takip ve trafik asistanları ön plana çıkıyor. Kaputun altına geldiğimizde ise PSA kaynaklı ödüllü 1,2 lt’lik üç silindirli motor ünitesi bulunuyor.

Opel Mokka Fiyatları

Opel Mokka Haziran Ayı Güncel Fiyat Listesi İse Şöyle;

Opel Mokka ELEGANCE 1.2 130 HP BENZİN AT8 – 365 bin 900 TL

Opel Mokka GS LINE 1.2 130 HP BENZİN AT8 – 377 bin 900 TL   

Opel Mokka ULTIMATE 1.2 130 HP BENZİN AT8 – 397 bin 900 TL

Opel Fiyat Listesi

Yeni nesil Opel Mokka hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Opel fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile otomobil karşılaştırması yapabilirsiniz. Diğer tüm otomobil kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Opel Haziran Ayı Kampanyaları

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Yeni Opel Mokka Fiyatları Belli Oldu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle