Sıfıraraçal.com

Subaru Forester Yeni Bir Donanım Paketine Kavuştu

Subaru Forester Yeni Bir Donanım Paketine Kavuştu

Subaru Forester Yeni Bir Donanım Paketine Kavuştu

Subaru Forester Hibrit daha sportif bir görünüme sahip vesiyona kavuşuyor.

İlginizi Çekebilir: Subaru Forester Hibrit Üniteye Kavuştu

Yeni Subaru Forester Sport versiyonu, ABD otomotiv pazarındaki başarısının ardından Türkiye’de ve Avrupa’da da hibrit, e-Boxer motor ile birlikte satışa sunulmak için hazırlanıyor.

Subaru Forester e-Boxer Sport Ekim Ayından İtibaren Satışa Sunulacak

Parlak ve mat siyah detaylarla turuncu renkli özel aksesuarları ile öne çıkan sınırlı sayıdaki Subaru Forester e-Boxer Sport, Ekim ayından itibaren tüm Subaru bayilerinde kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Sağlamlık ve gençlik hissi uyandıran iç tasarım ve dış tasarıma, canlı renkli aksesuarlara sahip Sport versiyonu; “Dinamizm ve fonksiyonelliği bir arada sunan ilham verici bir otomobil” olarak tanımlanmakta.

Yeni Forester e-Boxer Sport Donanım Özellikleri

Yeni Forester e-Boxer Sport paketinde;

Ön panjur, krom kapı çerçeveleri, ön sis far çerçeveleri ve tampon koruyucu kaplamalar üzerindeki krom ve gri renkli detaylar yerine parlak ve mat siyah kaplamalar yer almakta.

Yine siyah renkli 18 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar ve arka tavan spoyleri Forester Sport'a sportif bir hava katıyor.

Arka, ön ve yan tampon kaplamaları üzerindeki e-Xtreme ve e-Xclusive versiyonlarında bulunan gri renkli koruyucuların yerini, siyah kaplamalar üzerine konumlandırılan “red-orange” turuncu tasarımlı şeritler almış.

Yeni Subaru Forester Sport Tasarımsal Çizgiler

Ve yine tavan raylarının bağlantı noktalarında turuncu kaplamalara konumlandırılmış. İç tasarımdaki koyu gri renkli parçalı deri ve kumaş kaplamalar turuncu dikişlerle yeni bir tasarıma kavuşmuş. Yeni Forester Sport’un kabin içindeki havalandırma ızgara kapaklarından, orta saklama bölmesine kadar birçok turuncu renk detayları oldukça dikkat çekici ve sportif bir hava sunuyor.

Subaru Forester e-Boxer’ın Sport seçeneği de hafif hibrit ünitesine sahip. 2,0 lt’lik, benzinli motor ünitesi 150 bg güç üreten otomobilin elektrik motor ünitesi de 16,7 bg güç üretmekte. Sport pakete sahip Subaru Forester, 685 bin 220 TL’den başlayan fiyat rakamlarıyla tercih edilebiliyor.

Subaru 2020 Fiyat Listesi

Yeni Subaru Forester Sport modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Subaru 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Subaru modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Subaru Levorg Yeni Nesline Kavuştu

Subaru Forester Yeni Bir Donanım Paketine Kavuştu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle