Sıfıraraçal.com

Toyota Corolla GR SPORT Versiyonuyla Geldi

Toyota Corolla GR SPORT Versiyonuyla Geldi

Toyota Corolla "GR SPORT'' Versiyonuyla Geldi

Toyota Corolla'nın 'Sedan, Hatchback ve Touring Sports modellerinin başarılarının ardından yeni GR SPORT versiyonun da ürün gamına katılması ile beraber lokomotif modelin çekiciliği maksimum seviyeye ulaştı.

İlginizi Çekebilir: Toyota, Yaris Cross Sonrası Corolla Cross Modelini da Tanıttı!

Toyota tarafından yapılan açıklamaya göre, dış tasarım ve iç tasarımdaki sportif detayları, jantları, koltuk tasarımları ile tüm gözleri üzerine çeken Toyota Corolla GR SPORT’un ürün gamına katılması ile birlikte Toyota’nın tüm karoserlerinde güçlü bir GR SPORT ürün ailesi oluştu.

Toyota Corolla GR Yarış Takımı Teması Sunuyor

Toyota’nın performans odaklı GR modellerinden nemalanarak üretilen ve TOYOTA GAZOO Racing yarış takımının temasını sunan GR SPORT versiyonu, dikkat çekici ve zarif Corolla Sedan’a daha genç ve daha dinamik bir görüntü katıyor.

Doğu Avrupa Pazarında Sunulan İlk GR Sport Modeli Olacak

Toyota Corolla Sedan aynı zamanda Toyota’nın Doğu Avrupa otomotiv pazarında sunacağı ilk GR SPORT aracı olacak. Corolla Sedan’ın tasarımına daha fazla çekicilik veren bu versiyon, daha genç yaştaki kullanıcılarını hedefliyor.

Toyota Corolla GR Sport Özellikleriyle Sportif Görünüm Sunuyor

Toyota Corolla GR SPORT’ta ayna kapakları, orta sütun, ön panjur ve yan eşiklerde yer alan piyano siyahı renkler otomobilin sportif görünüşünün altını çizmekte. Aynı zamanda da ön tamponun köşelerinde yer verilen C şekilli siyah çerçeveler de otomobilin yola oturan geniş duruşuna katkıda bulunuyor.

Alaşımlı Jantlar Özel Olarak Tasarlandı

Özel olarak tasarlanan alaşımlı jantlarda ise, her bir koldaki parlak metal renkler kontrast elde edildi ve GR logosu jant göbeği kapaklarında kullanıldı. GR SPORT ‘ta 17 inç standart ve 18 inç opsiyonel olarak iki ayrı 10 kollu tasarıma yer veriliyor.

Toyota Corolla Sedan’ın dinamik karakteri, otomobile şık bir şekilde entegre olan bagaj spoyleri ile ileriye taşınmakta. Arka taraftaki plakalığın üstünde siyah detay ve GR SPORT logosu da modelin ayrı bir versiyon olduğunu vurgulamakta.

GR Sport'ta Dinamik Gri Lansman Rengi Olarak Öne Çıkıyor

8 farklı renk seçeneği olan GR SPORT’ta dinamik gri lansman rengi olarak ön plana çıkıyor. Corolla Sedan’da bir ilk olarak bi-tone seçeneği sunulmakta ve böylelikle tüm gövde renkleri, siyah tavanla kombine ediliyor.

Aracın dinamik duruşu, direksiyonda kullanılan şık dikişli deri kaplama, kabinde siyah tavan, eşiklerdeki GR logolu fırçalı alüminyum gibi detaylar ile devam etmekte. Ayrıca sportif ön koltuklar, entegre kafalıklarıyla beraber hem sportifliği ileriye taşıyor hem de konfor sunuyor.

Siyah kumaş ve yüksek kaliteli sentetik deri ile kaplanan koltuklarda, kontrast oluşturmak için kırmızı ve beyaz dikişler kullanıldı. TOYOTA GAZOO Racing yarış takımına da gönderme yapıldı. Aynı renk teması arka koltuklarda da yer verildi.

Toyota Corolla GR Sport Ne Zaman Satışa Sunulacak

Toyota Corolla Sedan GR SPORT kullanıcıları, opsiyonel olarak bi-tone gövde renginin yanı sıra kabin içi ambiyans aydınlatması ve LED dış ışıklandırmayı da tercih edebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Toyota C-HR Özellikleriyle Şaşırtıyor! İşte Toyota C-HR

Yeni model dünya ülkelerindeki pazar şartlarına göre 1,8 lt’lik hibrit ve 1,6 lt’lik benzinli motorlar ile satışta olacak. Bu modelin üretimi ise kasım ayında başlanacak ve 2021 Ocak ayından itibaren Avrupa pazarında satışa sunulacak.

Yeni Toyota Corolla GR Sport modelinden haberdar olduğumuza göre sifiraracal.com üzerinden güncel Toyota 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir ve size özel fiyat tekliflerini toplayabilirsiniz.. Eee hadi temmuz ayı kampanyalarını kaçırmadan hemen fiyat tekliflerini toplamaya başla.

Toyota Corolla GR SPORT Versiyonuyla Geldi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Toyota Corolla GR SPORT Versiyonuyla Geldi Yorumları

Misafir 12.12.2020
Super bir icat herkezin hayallerinde

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle