Sıfıraraçal.com

Yeni Toyota Yaris Kasım Ayında Geliyor

Yeni Toyota Yaris Kasım Ayında Geliyor

Yeni Toyota Yaris Kasım Ayında Geliyor

Japon üretici Toyota, Yaris modelini baştan aşağı yenileyerek dördüncü jenerasyonunu kasım ayında Türkiye'de satışa sunacak.

Yeni Toyota Yaris Geniş Hacmiyle Kullanıcılarını Etkilemeyi Başarıyor

Toyota yetkilileri tarafından açıklamalara göre, yoğun ve kalabalık şehirlerin yollarında çevik bir sürüş deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanan yeni Yaris, aynı zamanda kompakt boyutlarına göre geniş, konforlu ve yüksek kaliteye sahip bir iç hacim sunuyor.

İlginizi Çekebilir: Mekanın Sahibi Geri Döndü Yeni Corolla HB

Yeni Toyota Yaris, bağlantı teknolojileriyle ve yüksek donanım paketleriyle beraber kullanıcıların beklentilerini de karşılamakta. Toyota'nın TNGA mimarisi üzerine inşa edilen 2020 Yaris, daha alçak ağırlık merkezine, böylece daha iyi dinamiklere ve daha iyi bir gövde dayanımına sahip.

2020 Toyota Yaris’te Yeni Nesil Hibrit Motor

Yeni 2020 Yaris'te Toyota'nın dördüncü nesil hibrit motor ünitesine yer verildi. Yeni nesil hibrit güç ünitesi, daha düşük emisyon ve daha düşük yakıt tüketimi sağlıyor.

Özellikle de şehir içi kullanımda, % 100 elektrikli bir otomobil gibi sıfır emisyon ile daha fazla sürüş sunan ve kendi kendini şarj edebilen Yeni 2020 Toyota Yaris ile şarj kaygısı ortadan kalkıyor.

Dördüncü Nesil  Toyota Yaris Şehir İçi Kullanımında Beklentileri Fazlasıyla Karşılıyor

Dördüncü jenerasyon Toyota Yaris, şehir içi kullanımda artan beklentileri karşılamak için baştan aşağı yenilendi. Japon üretici, sınıfında her nesil daha da büyüyen araç boyutlarının aksine Yaris'in uzunluğunu 5 mm küçültüp, dingil mesafesini 50 mm daha uzattı.

Böylece otomobilin şehir içi kullanımı ve park manevraları daha da kolaylaşırken, aynı zamanda iç mekanda geniş bir atmosfere sahip oldu.

Yeni Toyota Yaris Daha Sportif

2020 Yaris, GA-B platformu ile beraber yüksekliği 40 mm düşürülerek daha sportif profile ulaştı. Yeni model, sürücüyle yolcuların daha alçağa konumlandırılması ile birlikte herkes için yeterli bir baş mesafesi sağlarken, aynı zamanda da bu oturma düzeniyle beraber daha iyi bir görüş açısı sunuyor.

Bununla beraber otomobilin 50 mm artan genişliği, hem daha geniş bir alan hem de Yaris’in yolda daha şık durmasını sağlıyor. Yeni Yaris'in dış tasarımındaki çizgileri, kabinde içinde de devam ediyor.

2020 Toyota Üstün Donanım Özelliklerine Sahip

Yüksek kalitedeki materyaller, geniş yaşam alanı ve dokunsal kalite üst sınıf otomobillerin hissini yansıtıyor. Toyota Touch ekranı, TFT çok fonksiyonlu gösterge ekranı ve ön cama yansıtmalı Renkli Gösterge (Head Up Display) ile sürücüsüne yol ve sürüş ile ilgili bilgiler sürücünün odağı yoldan kopmadan iletilmekte. Kablosuz akıllı telefon şarj özelliği ve özel ambians aydınlatması gibi özellikler de Yeni Yaris'i farklı kılıyor.

İlginizi Çekebilir: Toyota Corolla GR SPORT Versiyonuyla Geldi

Yeni Toyota Yaris modelinden haberdar olduğumuza göre sifiraracal.com üzerinden güncel Toyota 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve size özel fiyat tekliflerini toplayabilirsiniz.. Eee hadi birlerce sıfır araç modeli seni bekliyor.

Yeni Toyota Yaris Kasım Ayında Geliyor İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle