Sıfıraraçal.com

Makyajlanan Vw Polo Küçük Bir Golf Gibi

Makyajlanan Vw Polo Küçük Bir Golf Gibi

Makyajlanan Vw Polo Küçük Bir Golf Gibi

Makyajlı Yeni Volkswagen Polo normal şartlarda canlı yayında tanıtılacaktı. Ancak otomobilin görselleri  planlanandan daha erken bir şekilde internet ortamına sızdırıldı. Alman marka Volkswagen’in yenilenen B sınıfı HB modeli küçük ama yerinde değişiklikler yaşadı.

İlginizi Çekebilir: Yeni Vw Golf 8 Nihayet Türkiye’de

Farları bir LED şeridle buluşan Yeni Vw Polo böylece hem Golf 8 modeline hem de diğer makyajlı Volkswagen modellerine benzemiş. Üst donanım paketlerinde matrix LED farlar opsiyonuyla tercih edilebilen 2021 Vw Polo'nun arka tarafında da Golf'e benzemek için stop lambalarını bagaj kapağına kadar uzatmış.

Yeni Volkswagen Polo Donanımsal Özellikleri

2020 model yılından bu yana olduğu gibi model ismini bagaj kapağının tam ortasında, VW logosunun hemen altında taşıyan Volkswagen Polo böylece güncel Seat ve Skoda modelleriyle aynı duruma kavuşmuş. Mavi renkli otomobilin sahip olduğu R-Line paketinde dört adet egzoz çıkışını taklit eden difüzör eki süslemesi ile donatılan makyajlı Polo standart olarak 16 inç jantlarla geliyor fakat daha düşük modellerde 15 inç alaşımlı jantlar olacak.

İç mekana geldiğimizde ise boyutu 9,2 inç olan multimedya sistemi selam veriyor. Dikkat çeken bir diğer şey ise makyajlı Tiguan ile Arteon modellerinden tanıdığımız klima kontrol düğmeleri oluyor. Makyaj operasyonu sonrasında dijital gösterge panelini standart pakete dahil olan Polo'da giriş seviyesindeki versiyonlarında bu elemanın boyutu 8.0 inç iken daha donanımlı versiyonlarda bu ölçü 10,25 inçe kadar yükseliyor.

Yeni Volkswagen Polo Teknik Özellikleri

Kaputun altına geldiğimizde ise en alt seviyede 1.0 MPI üniteyi görmekteyiz. 80 beygir güç, 93 Nm tork üreten motor ünitesi 5 ileri manuel şanzımanla kombine edilmiş. Diğer güç ünitesi seçeneklerinde ise 1,0 lt’lik TSI motor ünitesinin 95 beygir ya da 110 beygirlik türevlerinden oluşmakta. 95 beygir model hem 5 ileri manuel hem de 7 ileri DSG otomatik şanzıman ile gelirken 110 beygirlik TSI'da tek seçenek çift kavramalı yarı otomatik şanzıman oluyor.

TDI dizel motor seçeneğinden tamamen vazgeçen makyajlı Yeni Polo 90 beygir güç, 160 Nm tork sunan 1,0 lt2lik TGI motorla da alınabilecek. Sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ile çalışan motor ünitesi verimlilik ve tüketim anlamında dizele alternatif olarak sunulabilecek.

Yeni Vw Polo Hangi Donanım Paketlerine Kavuştu

Alman üretici Volkswagen şimdilik Polo yelpazesinin en üstüne yerleşecek GTI modeline dair herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bir süredir üretimine ara verilen sportif model, yaz aylarında lanse edilecek.

Donanım seçeneklerinde ise sırasıyla; Trendline, Comfortline ve Highline üçlüsü makyaj operasyonu sonrasında yerini Polo, Life ve R-Line paketlerine bırakacak. Türkiye'de ise büyük ihtimalle İmpression, Life, Style ve R-Line dörtlüsünün tamamını veya bir bölümünü görebiliriz.

Volkswagen 2021 Fiyat Listesi

Makyaj operasyonu geçiren 2021 Volkswagen Polo hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Volkswagen 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Volkswagen Golf GTI Clubsport 45’ten Performans Selamı

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

 

 

Makyajlanan Vw Polo Küçük Bir Golf Gibi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Makyajlanan Vw Polo Küçük Bir Golf Gibi Yorumları

Misafir 23.04.2021
Turkiyeye ne zaman gelecek acaba

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle