Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Volkswagen Golf 8 Alltrack Kameralara Boy Gösterdi

Volkswagen Golf 8 Alltrack Kameralara Boy Gösterdi

Volkswagen Golf 8 Alltrack Kameralara Boy Gösterdi

Geçtiğimiz aylarda merakla beklediğimiz 8. jenerasyon ile karşımıza çıkan Yeni Volkswagen Golf, bu uzun bekleyişi sona erdirmişti.

İlginizi Çekebilir: 2020 Arteon Modeli Yenilendi!

Alışıla gelen tasarım çizgilerinin yanında çağa ayak uydurarak zengin donanım özelliklerine kavuşan modelin bir station wagon versiyonuna bir de Alltrack donanımı eklenecek gibi görünüyor.

Yeni Volkswagen Golf 2020 Yılı Bitmeden Tanıtılması Bekleniyor

Neredeyse hiç kamuflajsız olarak kameralara boy gösteren Alltrack, yerden yüksek yapısı ve plastik korumalıklarıyla dikkat çekmekte. Far tasarımında kamuflaj sebebiyle önceki jenerasyona benzeyen bir yapı olsa da model çıkışını yaptığı zaman beklenen görüntüsüne kavuşacaktır. 2020 yılı bitmeden tanıtılması düşünülen yeni Golf için 7 ileri DSG ve 4Motion dört çeker sisteminin standart olarak sunulması planlanıyor.

2020 Volkswagen Golf Türkiye’ye Ne Zaman Gelir

2020 Volkswagen Golf, tüm dünya ülkerinde olduğu gibi Türkiye pazarında da merakla beklenmekte. Her ne kadar tasarım noktasında tartışmalar olsa da, elde ettiği teknolojik dinamikler üzerinden eli önemli oranda iyileştirilen Vw Golf, ülkemize nispeten biraz daha geç bir vakitte gelecek gibi duruyor.

Takvimler Yeni Nesil Vw Golf’ün 2021 Yılında Geleceğini İşaret Ediyor

Konu ile ilgili yaptığımız ilk görüşmeler doğrultusunda aldığımız takvim, 2021 yılının ikinci yarısını işaret etmekte. Geçmiş versiyonların yurt dışı çıkış tarihleri ve Türkiye’ye geliş zamanlarına baktığımızda bu bilgi şimdilik doğru gibi görünmekte.

İlginizi Çekebilir: Makyajlı Volkswagen Tiguan Tanıtıldı

Modelin ülkemize hangi donanım özellikleri ve motor seçenekleriyle geleceği de henüz belli değil. Gelişmeleri sıfıraracal.com internet sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yeni nesil Volkswagen Golf ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre güncel Volkswagen 2020 fiyat listesini sitemiz üzerinden inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Volkswagen modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle