Sıfıraraçal.com

Opel Aralık Ayı Kampanyaları

Opel Aralık Ayı Kampanyaları

Opel Aralık Ayı Kampanyaları

Yıl sonuna özel fırsatlarla sende Opel modellerinde birine sahip ol.

Opel, pandemi şartlarında devreye alınan online araç tanıtımı, randevulu bayi görüşmesi ve eve teslimat gibi hizmetleriyle müşterisinin ihtiyacına uygun ve tercihe göre kesintisiz olarak cevap vererek müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam etmekte.

İlginizi Çekebilir: 2020 Opel Combo Fiyatı Ve Versiyonları

Online hizmetlerin yanında, ziyaretçilerin ve çalışanların sağlığını ön planda tutularak 91 kriter ve 5 seviyede hijyen önlemleri Bureau Veritas tarafından denetimi yapılan tüm Opel hizmet noktalarında müşterilere pandemi şartlarına uygun ziyaret imkanı sağlanıyor.

Aralık ayı boyunca tüm müşterilerine %0 faiz imkanı ve şimdi al baharda öde gibi finansal olanaklarla Opel, iddialı modellerinde heyecan verici kampanyalara imza atıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan marka, Aralık ayı boyunca sağladığı avantajlı koşulları müşterilerine görüntülü görüşme, eve teslimat ve e-randevu gibi seçeneklerden hangisini tercih ederlerse o yöntemle keşfetme imkanı sunuluyor.

Opel Grandland X Aralık Ayı Kampanyası

Aralık ayına özel, tüm Opel Grandland X modellerinde %0 faizle baharda ödeme seçeneği sunuluyor. Stoklarla sınırlı Opel Grandland X Enjoy Black Edition versiyonu ise 317 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüm bayilerde.

Opel İnsignia Aralık Ayı Kampanyası

Kasım ayında tanıtımı gerçekleşen Yeni Opel İnsignia ise lansmana özel 100 bin TL kredi için 15 ay, % 0 faizle Aralık ayı boyunca lansmana özel tanıtım fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Opel Corsa Aralık Ayı Kampanyası

Aralık ayında Opel Corsa’ya 50 bin TL kredi için 15 ay, yüzde 0,89 faiz oranına ek bayilere özel avantajlar ve 172 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Teknolojik yenilikleri  bünyesinde barındıran her profile hitap eden teknoloji harikası Opel Corsa sınıfında ikinci sıradaki yerini ve iddiasını korumaya devam ediyor.

Opel Fiyat Listesi

Aralık ayına özel Opel yıl sonu kampanyasından yararlanmak için sitemiz üzerinden güncel Opel fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için  fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Eee hadi yılın son fırsatını kaçırma.!

Bu haberi okudunuz mu

Yeni Opel İnsignia Türkiye’de

Opel Aralık Ayı Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Opel Aralık Ayı Kampanyaları Yorumları

Misafir 11.12.2020
Güzel olur

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle