Sıfıraraçal.com

Makyajlanan Skoda Kodiaq Yeni Yüzünü Gösterdi

Makyajlanan Skoda Kodiaq Yeni Yüzünü Gösterdi

Makyajlanan Skoda Kodiaq Yeni Yüzünü Gösterdi

Yeni Skoda Kodiaq yepyeni motor üniteleri ve tasarım detayları kullanıcılarını bekliyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Skoda Octavia’nın Türkiye Fiyatı Açıklandı

2021 yılını oldukça heyecanlı geçiren markalardan bir tanesi de Skoda, bu defa amiral gemisi SUV modelini güncelleme işlemini tamamladı. Makyaj operasyonu geçiren Skoda Kodiaq, yeni nesil motor seçenekleri ve tasarım detaylarıyla bizleri slmlıyor.

Skoda Kodiaq Donanım Özellikleri

Makyaj operasyonu ile beraber daha dinamik ve daha özgüvenli bir tasarıma kavuşan Yeni Kodiaq, Skoda'nın güncel tasarım diline uyum sağlamışa benziyor. Kaput ve ızgarası üzerinde daha net karakteristik hatlarıyla dikkat çeken aracın, hacim kaybeden far tasarımları da makyaj operasyonunun getirdiği değişiklikler arasında yer alıyor. Tavana monteli yeni spoiler ise, otomobili güçlendirilen aerodinamik yapısının işaretçisi oluyor.

İç mekandaki yenilikler de bizlere slm veriyor. 10,25 inç büyüklüğe sahip bir dijital gösterge panelini opsiyonel olarak dahil eden Çekyalı üretici Skoda, RS müşterilerine bu ekranı standart olarak sunacak. Güvenlik donanımlarını da günncelleyen Yeni Skoda Kodiaq, artık ön park sensörü ve arka park sensörü sayesinde daha kapsamlı bir çarpışma uyarı sistemiyle karşımıza çıkmakta. Opsiyon listesindeki yeni ergonomik koltukların masaj ve ısıtma desteğiyle beraber tercih edilebilecek.

Yeni Skoda modellerinden tanışagelen iki kollu direksiyon da yaşam alanında dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor. Daha sofistike bir LED ambiyans ışığı sistemi sunacak olan Skoda, artık 10 adet hoparlör kullanan Canton ses sistemini de güçlendirdi.

Skoda Kodiaq Teknik Özellikleri

Ancak bu yenilikler sadece yüzeysel değil kaputun altında da var. Skoda Kodiaq'ın performanslı RS versiyonu artık yeni ve çok daha temiz bir motora sahip. Volkswagen'in "EVO" ismini verdiği motor ailesinin üyelerinden olan 2,0 lt’lik TSI motora kavuşan Yeni Kodiaq RS, artık 245 beygir güç üretmekte ve sınıfının 60 kg daha hafif. 7 ileri vitesli DSG şanzımanla eşleştirilen bu motor ünitesine iki benzinli ve iki dizel seçenekte eşlik edecek.

Baz versiyonlar, 150 beygir güç üretebilen 1,5 lt’lik TSI motor ünitesi ve önden çekiş sistemiyle geliyor. Bu versiyon aynı zamanda Yeni Kodiaq'ın 6 ileri vitesli manuel şanzımana sahip tek türevi olacak. Benzinli tarafın bir üst basamağında ise 2,0 lt’lik TSI motor ünitesinin 190 beygir güç üretebilen versiyonu yer alıyor. Dizel kullanıcıları için ise 2,0 lt’lik TDI Evo motorun 150 bg ve 200 bg güce sahip versiyonları, seçenekler arasında olacak.

Skoda 2021 Fiyat Listesi

Makyajlı Skoda Kodiaq modeli hakkında bilgi sahibi olduğumuza göre sitemiz üzerinden Skoda 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Skoda Kodiaq Test Esnasında Görüntülendi

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Makyajlanan Skoda Kodiaq Yeni Yüzünü Gösterdi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle