Sıfıraraçal.com

Yıl Sonuna Kadar Opel Grandland X Sahibi Olsun

Yıl Sonuna Kadar Opel Grandland X Sahibi Olsun

Yıl Sonuna Kadar Opel Grandland X Sahibi Olsun

Alman üretici Opel C-SUV sınıfındaki aracı Grandland X’i, Aralık ayına özel fırsatlarla satışa sunuyor.

Opel, Aralık  ayı başladığından bu yana  iddialı kampanyalarına yenilerini de ekleyerek yıl sonu için geri sayıma başladı ve yine iddialı ve heyecan verici tavrını ortaya koyuyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni Opel İnsignia Türkiye’de

Opel Grandland X Aralık Ayı Kampanyası

Alman marka, Kasım ayında sınıfında dördüncü sırada olan SUV aracı Opel Grandland X’i tercih edenler için Aralık ayının son kampanyasını da duyurdu. Alman üretici, bu kampanyayla birlikte SUV tercih eden hedef kitleyi Yeni Opel Grandland X sahibi yapıyor.

SUV sınıfında Alman DNA’sıyla güvenliği ön plana çıkan Opel Grandland X, Aralık ayı boyunca 75 bin TL kredi için 15 ay, % 0 faiz fırsatı ile geri ödemesi 2021 bahar aylarında başlayan finansman imkanı sunarak rakiplerinden ayrılıyor. Aralık ayı için özel olarak sunulan avantajlara ek sınırlı sayıda Opel Grandland X aracına 303 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

2020 Bitmeden Opel Grandland X Sahibi Ol

Hayatı değiştir” sloganı ve gelişmiş teknolojisiyle bir SUV modelden daha fazlasını sunan Opel Grandland X’in yine Aralık ayı için özel stoklarla sınırlı olan 8 ileri otomatik vitesli Enjoy Black Edition versiyonu ise 317 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla tüm bayilerde seni bekliyor.

Opel Grandland X modelinde iki ayrı motor seçeneği sunan marka bu ikiliden 130 bg güç alıyor. 1,2 lt’lik turbo beslemeye sahip benzinli motor 8 ileri vitesli tam otomatik şanzımanla tercih edilirken 1,5 lt’lik turbo dizel motor ünitesi hem 8 ileri hem de 6 ileri vitesli otomatik şanzımanla seçilebilmekte.

2020 yıl sonuna özel olarak avantajlı fiyat imkanı, %0 faizli kredi fırsatları, şimdi al baharda öde imkanı ve iddialı finansman seçenekleri ile müşterilerine sunulan Grandland X Black Edition özel serisi tüm bayilerde sevenleri ile buluşuyor.

Opel Fiyat Listesi

Yıl sonuna özel Opel yıl sonu kampanyasından faydalanmka için sitemiz üzerinden güncel Opel fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için  fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Eee hadi yılın son fırsatını kaçırma.!

Bu haberi okudunuz mu?

2020 Opel Combo Fiyatı Ve Versiyonları

Yıl Sonuna Kadar Opel Grandland X Sahibi Olsun İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle