Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Opel Ekim Ayında Faizleri Sıfırladı

Opel Ekim Ayında Faizleri Sıfırladı

Opel Ekim Ayında Faizleri Sıfırladı

Opel modellerine ekim ayına özel cazip ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Opel Mokka Modelinin Yeni Nesli Ortaya Çıktı

Opel, Ekim ayı boyunca tüm müşterilerine sunduğu % 0 faiz imkanı ve farklı finansman olanaklarıyla yine iddialı ve heyecan verici bir kampanya sağlıyor.

Opel Corsa Ekim Ayı Kampanyası

B sınıfının iddialı üyesi Opel Corsa’ya Ekim ayı boyunca, 45 bin TL kredi için 15 ay, % 0 faiz imkanına ek bayilere özel avantajlar ile 159 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Segmentinde ilk keze sunulan IntelliLux LED Matrix Farlar, yaya algılama özelliğine sahip çarpışma önleme sistemi, şerit koruma uyarı sistemi, trafik işareti tespit sistemi ve akıllı hız sabitleme sistemi gibi en güncel sürüş destek sistemlerini bünyesinde barındıran ve her profile hitap eden Yeni Opel Corsa, sınıfında ikinci sıradaki yerini ve iddialı duruşunu koruyor.

Opel Astra Hatchback Ekim Ayı Kampanyası

Opel’in bu yıl ki müşterileriyle buluşturduğu en gözde modellerinden, iddiasını kanıtlamış motor üniteleri, 9 ileri vitesli otomatik şanzıman seçenekleri ve daha da dijitalleşen bir yenilikçi teknolojileri ile Yeni Opel Astra Hatchback modeline ise 222 bin 700 Liradan başlayan kampanyalı fiyat seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

Opel Grandland X ve Opel Crossland X Ekim Ayı Kampanyaları

Alman üretici Opel, Ekim ayına özel olarak, C-SUV aracı Grandland X’i 303 bin 900 Liradan başlayan fiyatlar ve 70 bin TL kredi için, 15 ay, % 0 faiz imkanı sunarken, B-SUV sınıfındaki model Opel Crossland X’i  ise 211 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Opel Combo Ekim Ayı Kampanyası

Profesyonellerin hem iş yaşantısında hem de özel hayatlarında kullanabildiği, çok yönlü Opel Combo modeline Ekim ayı boyunca, 45 bin TL kredi için 15 ay, % 0 faiz fırsatına ek bayilere özel avantajlar ile 170 bin 700 Liradan başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Ekim ayı Opel kampanyaları hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Opel 2020 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi hemen fiyat teklifi iste Opel fırsatlarını kaçırma.!

Bu Haberi Okudun mu?

2020 Opel Mokka Yenilikçi Tasarımıyla Karşımızda

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle